Perfekcionistka

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Spoštovani upravitelji tega foruma,

kar zadeva poimenovanje podforumov tega foruma prosim za par popravkov stvari, ki so me zmotile, in sicer:

1. Kako zaslužiti prvi milijon EVROV
Če gre za vprašanje naj se na kocu postavi vprašaj. Kot drugo beseda "evrov" je napisana z velikimi črkami - Zakaj? Ne vem! Če je avtor na ta način poskušal rešiti problem velike/male začetnice lahko mirno popravi tako, da piše vse z malo.
grin1.gif
Če se je poskušalo narediti zadevo bolj pompozno naj se z veliko napiše tudi besede "milijon". Poudarila bi tudi da gre za zelo obširno tematiko pri kateri je škoda, da se ji zmanjša pomen s tako preprostim poimenovanjem kot je "Kako zaslužiti prvi milijon EVROV", ampak bi se dalo zadevo rešiti na kakšen bolj zanimiv in prefinjen (tudi bolj realen način), ki bi lažje privabila večje množice.

2. Bitka spolov
Javnosti bolj poznana besedna zveza je "Bitka med spoloma", tudi meni deluje bolj umetniško navdahnjena in bolj jasno nakaže za kaj gre.

3. Gibljive slike, glasba,
čemu služi tale vejica na koncu?

Hvala vnaprej. Tudi druge vabim k debati in predlogom za izboljšanje tega foruma. Na splošno pa me moti tako skromno poimenovanje podforumov. Osebno imam raje daljše naslove, ki jasno in nedvoumno nakažejo zakaj gre in zajamejo čisto vse podpomenke določenega pojma. S tako kratkimi naslovi deluje forum zelo skromen in je indikator nebujne domišljije nekaterih moderatorjev, prav tako deluje kot da ste naslove na hitro in pod prisilo napisali zgolj zato, da ne bi bili preveč podobni Suxu.
redface-1.gif
Lets face it, alter.si je neko nadaljevanje oz. kopija starega tistega pravega suxa. Zakaj bi torej poskušali ustvariti nekaj prisiljeno drugačnega, če vsi vemo koliko je ura? Poleg tega mislim, da se lahko vsi strinjamo, da je bilo (in še vedno je) poimenovanje podforumov na Suxu zelo posrečeno. Ne vsiljujte prosim neke drugačnosti, če je glavna kvaliteta tega foruma predvsem to, da so se zbrali nekateri (za neketere pojme) boljši uporabniki z željo po izboljšanju kvalitete komuniciranja, zanimivosti tem in ohranjanju tistega dobrega duha Suxa.

Tako .... Nekaj misli za boljši začetek in dolgo življensko dobo te skupnosti.
nahrung002.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Hvala.
roza.gif






Vse sprejeto, če pa želiš, se lahko pozabavaš z opisi in jih bomo, če bodo zadeli glavico na žebljico, popravili.
aplauz.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Ajajaj, kak ste tukaj prijazni!!
roza.gif


Lepo da nas upoštevate. Ko najdem čas se bom potrudila spisat kakšne zanimive opise podforumov - seveda tistih katerih področje mi leži. Predvidoma po dopustih, ko se malo spočijem in preberm kakšno zanimivo knjigico, da mi domišljija še malo bolj zalaufa. Upajmo le, da pivo ne bo pustilo hujših posledic.
Drugi pa naredite tisto kar sami znate - jst o avtomobilizmu in zavarovalništvu zihr ne bom pisala
grin1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Jaz pa iščem kje sem to napisala.
grin1.gif


No sej je še ene par napak, ampak pretiravati nočem, ker se že tako čisto preveč obremenjujem z malenkostmi za katere drugim dol visi. Tipična devica pač
grin1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Se opravičujem, ker nisem napisala "ksz"
redface-1.gif
.

Sem nahitro pregledala prvo stran in mi je to padlo v oči. Kaj hočemo, ''poklicna deformiranost'', ali kako že pravijo ...
grin1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Kar napišite. Je zaželeno. Prej ko bo vse pravilno, prej bomo imeli mir.
cheer.gif


Sem pa še samo danes na forumu, dopust kliče. In če ne bo popravkov naredil soadministrator, jih naredim sam, konec drugega meseca.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Cifra fajn dopustuj.
smile-1.gif
Jst grem naslednji petek in komi čakam da se mal odklopim od vsega skupaj in zadiham brez pritiskov, stresa, službenih klicev ipd. Popravljali in izpopolnjevali bomo po dopustih. Srečno pot.
 

Shaedar

Pripravnik
19. jul 2007
99
0
6
Jaz tudi imam eno pripombo in sicer glede poimenovanja podforuma Računalniške igrice.
Kot zvest bralec Jokerja, vas moram prosit da igrice, spremenite v igre. Vem, sliši se kretensko, čisto banalna stvar, nekomu se bo zdelo brezveze in absurdno, ampak računalniške igrice so že zdavnaj odrasle v prave igre. Poleg tega se sliši otročje.
tongue-1.gif


Obrazložitev:
Igrice !!!
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Pod Telefonijo........"suport" je kaj? Ali naj bo "support" ali pa "pomoč" ali pa kaj tretjega, samo da bo pravilno.
 

janez_pofuk

Zelenc'
25. jul 2007
17
0
1
Citat:
Uporabnik Shaedar pravi:
Jaz tudi imam eno pripombo in sicer glede poimenovanja podforuma Računalniške igrice.
Kot zvest bralec Jokerja, vas moram prosit da igrice, spremenite v igre. Vem, sliši se kretensko, čisto banalna stvar, nekomu se bo zdelo brezveze in absurdno, ampak računalniške igrice so že zdavnaj odrasle v prave igre. Poleg tega se sliši otročje.
tongue-1.gif


Obrazložitev:
Igrice !!!

To, da so igrice infantilen način zabave, bo ostalo, pa če jih poimenuješ igrice, igre ali tenstan krompir. Pač si otročji geek, get over it!
 

Shaedar

Pripravnik
19. jul 2007
99
0
6
Hvala za spremembo.

Citat:
Uporabnik janez_pofuk pravi:
To, da so igrice infantilen način zabave, bo ostalo, pa če jih poimenuješ igrice, igre ali tenstan krompir. Pač si otročji geek, get over it!

Če bi prebral članek in ga tudi razumel, tega ne bi pisal...
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.309
1.067
113
Citat:
Uporabnik Shaedar pravi:
Hvala za spremembo.

Citat:
Uporabnik janez_pofuk pravi:
To, da so igrice infantilen način zabave, bo ostalo, pa če jih poimenuješ igrice, igre ali tenstan krompir. Pač si otročji geek, get over it!

Če bi prebral članek in ga tudi razumel, tega ne bi pisal...
se popolnoma strinjam s člankom.... Joker že ve kaj piše
cheer.gif