Partis

Kako se naredi anketa?

  • Naredi se.

    Glasovi: 22 52,4%
  • Ne naredi se!

    Glasovi: 20 47,6%

  • Skupaj glasov
    42

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Ja sem tudi jaz presenečen, da Partis malo, da ne oglašajo še na tv kanalih.
Ali majo dobre veze ali pa je naša zakonodaja res v p***i.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Sej to je že od nekdaj. “Donacije”… v zameno pa zvišanje uploada in druge ugodnosti.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ima morda še kdo kak invite za Mojblink? Dam zvezdico .. :cheer:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.173
8.954
113
? ne rbiš bit prijavljen, vsaj jaz nisem, vse gre dol, vsake toliko čase je samo captcha...še oken ne odpira raznih razen privh par klikov.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Js nisem nič doniral in sem trenutno vip (najbrš imajo poporodne težave z vip sistemom) :)
 

JanezJe

Zelenc'
17. jan 2020
23
5
3
Js nisem nič doniral in sem trenutno vip (najbrš imajo poporodne težave z vip sistemom) :)

Jaz tudi ne, status VIP imam že zelo dolgo zaradi razmerja DL/UL. Prijavim se lahko, pregled in iskanje po torentih deluje, ko pa želim karkoli prenesti je število virov za DL nula. Kakšna ideja?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
In kje piše kakšen vip status imaš? Kolikor razumem imaš v samo najvišji stopnji takojšnji download
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
Plačljiv Partis? - Pa daj nehaj no!

Čeprav mi Blink ni prav povšeči, bom vseeno raje tam, kot pa da kupim ukradeno robo.

Če bi bili dovolj sposobni, bi na taki strani s tolko uporabniki na mesec lahko nenormalno oglaševali in nenormalno služili - take strani si lahko vsak želi, vsaka jim čast za tak promet!

To, da so pač nesposobni, smo ugotovili že tako, da so stran rihtali pol leta.. Bv
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra
5. apr 2015
1.325
685
113
Bi vsaj delalo kot mora. Js sem stuck še vedno pri tem, da mi ne posodobi gesla in maila, ter potem ko pridem not prek linka za pozabljeno, mi ne prime novo. Če že plačano, mora vsaj delat tudi na nekem nivoju imho.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
Stran še zdaleč ni zrihtana. Veliko stvari ne deluje. Saj to je meni čudno.. Kako jih ni sram računati za nekaj, kar sploh še ni zrihtano tako kot se zagre?

Še enkrat pravim.. Partis.si ima zares ogromno frekvenco ljudi na svoji strani in če bi to znali izkoristiti, ne bi vedeli kaj z denarjem..

Zdaj pa delajo ravno nasprotno.. Odbijajo ljudi - katastrofa.

Sem šel za hec pogledat glede VIP statusa in ga ponujajo skupaj z menjavo za dopolnilno zavarovanje - WTF?!
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
In res je - za hec sem DL-jal nek film na TOP TEDNA in ga ne vleče dol. Verjetno bodo pipco odprli po 36 urah, svašta.

Sicer me to niti ne moti toliko, ker se mi za nič od tega nikoli ne mudi, ampak vse skupaj mi je absurd - morda zaradi foušije, ker živijo nad zlato jamo in je ne znajo uporabiti :D