Partis

Kako se naredi anketa?

  • Naredi se.

    Glasovi: 22 52,4%
  • Ne naredi se!

    Glasovi: 20 47,6%

  • Skupaj glasov
    42
5. apr 2015
1.335
691
113
Se mi je uspelo prebiti skozi :) njihov mail je beta@partis.si ampak zaenkrat še niso kaj odpisali.

Skratka, našel sem star mail na hotmail.com za obnovo gesla.. pošljejo link, ampak ne deluje najbolje, samo en text se odpre. Potem sem pa po naključju kliknil ponovno na vstopno stran partis pa me je avtomatsko logiralo v partis pod mojim up. imenom; tam sem potem spremenil geslo ampak mi ne prime kljub temu. Torej zaenkrat vstopam na tak način :)
 
5. apr 2015
1.335
691
113
Oblaček deluje tudi pri meni na FF.

Je pa lepo videt partis nazaj oz vedno več od le-tega:nazdravje::slinar: je pa res da večino ni aktivno, ampak glavno da so torrenti za začetek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
5. apr 2015
1.335
691
113
Men je to pomagalo za vsaj vstop.

"Skratka, našel sem star mail na hotmail.com za obnovo gesla.. pošljejo link, ampak ne deluje najbolje, samo en text se odpre. Potem sem pa po naključju kliknil ponovno na vstopno stran partis pa me je avtomatsko logiralo v partis pod mojim up. imenom; tam sem potem spremenil geslo ampak mi ne prime kljub temu."
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.610
14.306
113
Dobr zate :D Uporabljam dva maila. Pri prvem (za katerega sem 99% prepričan, da je bil v uporabi za Partis) mi izpiše, da uporabnik s tem mailom ni bil najden, pri vpisu drugega maila (ki ga za to 99% nisem uporabljal) pa vrže ven error. :confused:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Tsunamii

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.610
14.306
113
images
 

Tsunamii

Pripravnik
9. avg 2019
73
7
8
Dobr zate :D Uporabljam dva maila. Pri prvem (za katerega sem 99% prepričan, da je bil v uporabi za Partis) mi izpiše, da uporabnik s tem mailom ni bil najden, pri vpisu drugega maila (ki ga za to 99% nisem uporabljal) pa vrže ven error. :confused:
Sva ze dva.. 100% da je isti mail ( ker samo tega uporabljam ze stoletje ) napise da ni pravi :(
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Kva se kur**š? A si kaj doniral? Jaz sem doniral 1000€ in meni odlično deluje :evil:

Sicer pa, kar mi je sedaj všeč je to, da so vsi torenti "na eni strani" in ni več treba "prelistavat" in čakat, da te vrže na x stran.
Mogoče so pa samo meni omogočili to opcijo, ker sem bogato doniral, hm? :evil: