Parkiranje blizu letališča Marco Polo (Benetke) za nekaj ur

JMR

Pripravnik
1. nov 2008
98
29
18
Slovenija
V soboto se bom zapeljal do letaliča Marco Polo v Benetkah in me zanima, če ima mogoče kdo od vas informacije ali v bližini letališča Benetke obstaja kaj podobnega kot Panda parking na Dunaju? Oziroma; ali je za vse parkinge, ki mi jih ponuja Google in so blizu letaliče; mogoče plačati na licu mesta, brez rezervacije preko interneta.

Rad bi parkiral za nekaj ur, da poberem sorodnike in se nato vrnem nazaj v Slovenijo.

Hvala.

LP JMR
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.326
808
113
V soboto se bom zapeljal do letaliča Marco Polo v Benetkah in me zanima, če ima mogoče kdo od vas informacije ali v bližini letališča Benetke obstaja kaj podobnega kot Panda parking na Dunaju? Oziroma; ali je za vse parkinge, ki mi jih ponuja Google in so blizu letaliče; mogoče plačati na licu mesta, brez rezervacije preko interneta.

Rad bi parkiral za nekaj ur, da poberem sorodnike in se nato vrnem nazaj v Slovenijo.

Hvala.

LP JMR
Ene 4-5 km od letališča je Ogromno parkirišče, ki je prazno in se nič ne kasira...
Tam je jaz "vedril", ko sem ubijal čas do prihoda moje hčere...
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in JMR

JMR

Pripravnik
1. nov 2008
98
29
18
Slovenija
Hvala ti BLABLABLA.

Koliko minut pa je dovoljeno stati na parkingu za prihode letal?! Oziroma...ali je sploh dovoljeno zapeljati tja, da pobereš ljudi in se odpelješ...?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.046
2.226
113
Imaš na voljo na letališči speedy park, P2, P3 in P4 ki so namenjeni za par ur do par dni parkiranja in te bi po mojem prišlo tam 10-15€ za cel dan. Ostali P5, P6 malo poglej, ker lahko da imajo minimalno št. dni in so cene potem temu primerne. Speedy park in P4 sta primerna tudi za obisk Benetk, ker od tam štartajo s pomola tudi ladje do tja.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.344
2.411
113
Sicer pa že veš :)!

1722431488064.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: JMR