Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
sprasujem se.gif


In..ali se ga udeležujete te vse bolj odmevne akcije in ponosa teh ljudi?

Nekateri so zelo ostro proti temu in vsako nasprotovanje tej organizaciji je zelo natančno popisano in odmevno v javnih občilih
grims-1.gif


Mega terorizem se je letos že zgodil proti tej organizaciji
grims-1.gif

http://www.google.si/url?sa=t&...-6shPA96stmJTSA





Citat:
CITAT MMC:: Po do zdaj zbranih obvestilih policije je bilo ugotovljeno, da so neznani storilci zjutraj okoli 5.20 v okno lokala Cafe Open vrgli betonski podstavek za senčnik, zaradi česar se je okensko steklo razbilo.
shocked-1.gif



Citat:
Teden Parade ponosa, ki bo trajal od danes do prihodnje sobote, 4. junija, ko organizatorji pripravljajo že tradicionalno Parado ponosa, bo ponudil številne prireditve na več krajih po prestolnici.
shocked-1.gif


Torej bo zelo pestro ta teden v ljubljani
rolleyes-1.gif


In ste za te procedure? Ste aktivni član?
grims-1.gif
Nasprotujete?

Mene osebno lezbijke nič ne motijo
grims-1.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Meni gredo na ..., torej, na jetra, vsi venmetalci, pa naj bodo pedri, lezbače, zakrinkanci in ostali verniki česarkoli.
Bodi, kar si, ni se pa treba zdej zarad tega ven metat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ErrikDJ

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Meni pa gredo na ... tisti, ki se čutijo poklicane ukvarjati z drugimi.

Živi in pusti živeti.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik panoramic pravi:
Meni pa gredo na ... tisti, ki se čutijo poklicane ukvarjati z drugimi.

Živi in pusti živeti.
V bistvu si samega sebe matiral.
grin1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.997
9.277
113
Strinjam.

Če o nečem ne premišljuješ, te ne more razjezit (kot suzico razjezijo geji). Torej zakaj sploh o tem premišljuje, da je potem jezen?

Mislim, maš žensko ali pa vsaj kako kolegico, kje najdeš čas, da študiraš o gejih?

To so sami sumljivi...
evil.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.931
293
83
tam ko se terc po tori rola
Hja, če so tako ''normalni'', zakaj potem nekaj povzdigujejo grebene in neke parade organizirajo... Jaz rečem takole: naj bodo, če so že. Ampak, naj ne skovikajo, naj se ritopikajo nekje na samem. Jaz tudi ne razglašam celemu svetu, da me ženske privlačijo. V bistvu sem lezbijka v moškem telesu. Prav?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.544
10.131
113
kod Džej-Zija
Same parade so v resnici prav smešne, ker namesto razbijanja tabujev dvigujejo stereotipe. Tudi zaradi parad si ljudje geje predstavljajo kot nekakšne klovne v rahli s'n'm opravi, čeprav je v resnici 99% drugačnih. So si pač sami krivi, da si tako škodo delajo.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Attention whoring se ne ozira na spolno usmerjenost

Jap.

Velikokrat se prezentira v obliki množičnega zbiranja ljudi na dvokolesnikih, ki paradirajo z imeni svojega motokluba čez cel hrbet...

Recimo.