Pag-zrče

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
Pozdravljeni

Pozna kdo kakšen apartma za 8 oseb v bližini plaže zrče? Kok minut peš bi rabl iz kustičov v zrče če kdo dobr pozna pag, Hvala
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Iz kusticev je cca. 1ura hoje. Isci apartmaje v Caski. To je najblizje za pes do Zrc. 10min. pes.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Tako je...v Google Maps vpiši "Caska, Novalja, Hrvatska" in kjer boš videl rdeč balonček, tam so apartmaji za več oseb in dol do druge obale, kjer so žurke je cca 1.5km...
 

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
Pol so kutiči definitivno predaleč od zrč. Škoda. Kaj pa gajac, bi prišlo v poštev? Ker caska je večino zasedena za ta termin.
Cash to kar si mi ti naročil mi nic ne pomaga.
Hvala usen
 

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
Sm poslov povpraševanje. Ma upam da se najde kej. Če ma še kdo kšn predlog kr na dan z njim.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Moj predlog je edino ta, da uporabi telefon.

Sicer pa Novalja, razlog je napisal torcida, pa še več izbire imaš.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.516
1.065
113
Titograd
Gajac je blizu, samo to je potem skozi galama. Najboljša opcija sta Caska, ker niti busa ne rabiš, ali pa Novalja, kjer sicer rabiš bus, ampak vozi vsakih par minut.
 

ghost

Pripravnik
6. sep 2007
76
0
6
Iz kustičov maš 5 min z avtom do zrč. S tem da greš direktno do kalypso s strani kustičov in ne na glavno parkirišče. S tem se boš izognu vsem potencialnim policajem, ki jih na tej strani zaliva nikoli ni. Pa tudi nobenega prometa ni.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Novalja...zjutraj boste pa nazaj peš hodil, vsi nabiti
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.191
1.683
113
40
Oj..

Kako dolgo se je čakalo na trajekt to soboto? Se splača it okoli na most? Predvidevam, da bo to soboto gužva za ponoret...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Iz kusticev je cca. 1ura hoje. Isci apartmaje v Caski. To je najblizje za pes do Zrc. 10min. pes.

S kustičev v zrče bo pa vsaj ura pa pol. Mislim da je to okol 8km. (14 je z Metajne)
Je skor lažje plavat čez kot pa it peš. Glede na krožne tokove, ni ravno semi-pro težavno. Bo pa kaka 2km
smile-1.gif



Sem s Kustičev plaval na Sv.Duh, okol 40 minut brez pressinga, pol kravl pol žaba.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik kreso pravi:
Pol so kutiči definitivno predaleč od zrč. Škoda. Kaj pa gajac, bi prišlo v poštev? Ker caska je večino zasedena za ta termin.
Cash to kar si mi ti naročil mi nic ne pomaga.
Hvala usen

Iz Gajaca maš kake slabe pol ure pešadije, definitivno edina logična rešitev če bi radi potovali peš, polek Novalije.
Vse kar je od novalije in gajaca (matajna, kustiči, zuboviči, stara n.,) je vsakodnevna pešadija sem in tja res težka.

Sicer pa če se tekom dneva lepo počasi peljete v koloni, lahko voznik komot spije pet-šest piv, čez dan v centru dogajanja sicer so
plavci dejavni, ampak če si lepo v koloni po omejitvi, vas garant nebodo ustavli, bol oprezajo za pijanimi, s spuščenimi šajbami,
Danza Koduro in model pri oknu ven s slamnikom na glavi.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Iz kusticev je cca. 1ura hoje. Isci apartmaje v Caski. To je najblizje za pes do Zrc. 10min. pes.

S kustičev v zrče bo pa vsaj ura pa pol. Mislim da je to okol 8km. (14 je z Metajne)

Ja če greš okoli po cesti.
Če greš pa lepo peš čez Casko jih imaš pa 5-6. Ena ura hoje torej (če si trezen
smile-1.gif
)