Pa začnimo - letne gume

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
zadnji...

Obul bom kaj bo moj volkanizer rekel, dozdaj mi je vedno svetoval max. dobro, ceno pa mi da tako da nemorem
rečt ne...

Lani sem mel Kumho, 50k km brez problema, pol pa samo diagonale menjava pa še 20k km, po
70k km, je blo 25% prvotnega profila, v lokalni ovinek pa še vedno gre z isto hitrostjo kot takrat ko so ble nove.

Sicer bi pa letos rad spet goodike al pa pirelke.

Na ceno ne gledam, ker mi da na 5 obrokov, tako da vedno vzamem malenkost dražje, kaj mi pač priporoča,
sam se ne spoznam dobro, ampak vem da z raznimi goodikami nebom mimo sunil, rad bi pa dobre gume,
ker na AC grem kok pač moja gajba leti...
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Na gume-direkt sigurno. Za trgovino pa nebi vedel, preglej avtonet pa bolho, sigurno se kaksne prodajajo.

LP

Niti ne. Iščem 205/55/16 in jih ni za dobit. Dobiš samo zimske. Avto net in bolha tudi nimata. Sem že iskala vsepovsod.

No zdaj sem res našla nekaj novega na avto.netu, sicer 18 col, ampak bomo videli, če ima kaj balonastega zame na zalogi.
grin1.gif

Evo, zdaj sem našla še na gume-takoj. Očitno se je sezona končno začela. Hvala!
grin1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.355
379
83
Citat:

Jaz sem enkrat imela Turanzo sicer v drugi dimenziji in so mi bile ok za normalno vožnjo.
Me pa nekaj zanima, sicer sem že nekje drugje zastavila to vprašanje, vendar brez odgovora: Kje bi dobila letne gume Federal?

Tole pa je preskok...
confused-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Oni so uvoznik za Federal:

Imperl

kdo bi si mislil, sam niso slabe gume, jih kr nekaj kolegov iz GAS kluba sprobal (no eden od njih je tudi "uvoznik") in vsi zadovoljni
smile-1.gif
Kokr so cenej so dobr nakup, ni lih čungalunga firma..
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Tudi sama imam kolege s temi gumami in so zelo zadovoljni, tako da bodo prišle na vrsto spomladi.
Škoda je samo, da niso ravno najbolj "zastopane" (ni promocije).
Madona, na tem linku ne najdem Federal oz. ni naveden.
confused-1.gif

@CupraR: A je slučajno kdo sprobal 595RS?
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Mislm da ne-to so une kako kao že R888 vajranta??
Ej res ni mi jasn kako nikjer linka za federal?? Bom prov uprašal...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Tko je, jih ne uvažjao več (zakaj nism spraševal), tako da gume-direkt za federal..