Pa kdo je zdaj v resnici šef vlade?

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.098
113
F2l6MvsWUAEvNgR.jpg
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Govor je o evtanaziji. Kapiš kolega?

V času nacistične Nemčije je evtanazija dobila poseben razmah v okviru t. i. programa Aktion T4. Pri tem je šlo za množične poboje z neprostovoljno oz. prisilno evtanazijo. Določeni nacistični zdravniki so tako ubijali ljudi, za katere se je zdelo, da so neozdravljivo bolni, kakor tudi fizično ali psihično prizadete ljudi, pri čemer tudi otroci niso bili izključeni. Razlogi za takšna dejanja so bili mdr. evgenika, rasna higiena in prihranek denarja v medicini. V letih 1939–45 se ocenjuje, da je bilo tako ubitih 275–300 tisoč ljudi.


ljudje majo pač mal slab občutek, kadar določene, recimo temu, mal čudne politične struje na oblasti, sprejemajo določene zakone
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in MrDaco

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
lej danes niso taki časi, da bi resnico pisal na tako grd način.

Nutrije bomo IMO polovili in nekam preselili, evtanazija bo (proti čemur sicer nimam nič, dokler bo strogo pod kontrolo), NK pa ne vem, zakaj se jo omenja? To nam hočeš pokvarit dan al kako?

nutrije bi lahko recimo preselili na madagaskar
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.950
-1.462
63
ljudje majo pač mal slab občutek, kadar določene, recimo temu, mal čudne politične struje na oblasti, sprejemajo določene zakone
Sicer ne vem zakaj mi odgovarjaš. Ne vem če si prebral zmazek, ki ga je prilepil stardec, na katerega sem se obesil oz. na zavajujoč naslov.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: cappy
2. okt 2007
3.609
2.076
113
Ne vem, zakaj ne bi teh ljubkih živalic privoščili tudi drugim Slovencem. Namesto, da jih pobijajo, naj jih nekaj sto raje preselijo na Savo, Dravo, Muro in druge reke, da ne bo živalca delala veselja samo Ljubljančanom. :cheer:

nutrija je invazivna neavtohtona vrsta, ti pa bi jo še selil v druge habitate.... s tem se poruši celotno biotsko ravnotežje, ki je že itak zelo krhko..
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Res je že res kot gola trditev. Samo kaj imajo pa glupa poklicna sponzoruša, v katero se je zatrapal še bol glup premje in problematika nutrij, v katero se Golob nima kaj vtikat tud če ga Tinca odstavi s češplje, skupnega s problematiko evtanazije, vedo pa samo najboj zagrizeni Janševi verniki. Ostali normalni vedo, da eno nima nič skupnega z drugim. Ker sem pa gledal počasi umret dva svoja bližnja sem pa na zlorabo tematike o evtanaziji malo alergičen. Janezek in njegova falanga to tematiko nemarno zlorabljajo. No upam da Janeza ne sreča pamet in da bo s temi bedarijami nadaljeval in vsakič znova opominjal normalne ljudi, da nikoli več.
Golob pa z zagovarjanjem in podpiranjem nebuloz svoje sponzoruše dela tako hudo uslugo Janši, da le ta niti ne rabi glupanov za diskreditacijo, ker se zatrapani norček diskreditira sam in to izredno uspešno.
Ti kljukec posluš ti mene!
Nutrije z evtanazijo nimajo nič skupnega, razen v točki, ko o eni in drugi tematiki odloča en in isti prfuknjenec Golob. Ni važno kdo si je to izmisli, ampak odloča on. In nihče ne enači nutrij z evtanazijo, ampak se zgolj primerja odločitev tega istega bedaka Goloba. Ljudi bi z evtanazijo pobijal, podgane bi pa zaščitil. To je logika komunistov, ki nikoli niso cenili življenja ljudi.
In neumen si, če misliš da Golob in Tina Bager sploh fukata skupaj. Ta dva se med sabo nista še nikol pojahala in se tudi ne bosta. Ker Golob je peder Tina Bager pa je lezba. Ta dva druži samo pogodba in biznis. Nutrijašica je z Golobom na pogodbi, ker je Kučanov klan, ki je Goloba nastavil, ugotovil, da je bolje, če se Golob kaže z neko pečko, kot pa s svojim fakfrendom Tomažem. Pa so našli tega babjega šusa. Ampak Tina Bager z Golobom noče bit zastonj. Ona od njega zahteva svoj davek in izpolnitev pogodbe. Ker ipak se mora ona zdaj izpostavljat. Ona ve da je zdaj javna persona in bo zdaj popljuvana. In za to pljuvanje ona hoče plačilo. To pa ji plačujemo mi Slovenci.
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: Car, B81 in bizi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Poslušam te ne, berem pa tud bolj težko. Men zelo visi dol, al Golob fuka Tinco, al pa kakega deca, to v bistvu niti nima veze. Problem nastane, ko začne on poslušat Tinco, al pa tistga, ki ga fuka, tudi v stvareh za katere so pristojni in usposobljeni drugi....bodi ga toliko o nutrijah, odstrelu medvedov in podobnih oslarijah, ki se jih gre Golob in se jih bo še šel, dokler ga ne odnese.
Evtanazija pa ni pobijanje ljudi in tukaj ti pihaš mimo.

Mi je pa zanimivo, kako citiraš usekanega in zabavnega Mitjo Kunstlja, ampak sevede samo tam, kjer ti paše, za vse ostalo je zate pač komunajzarski lažnivec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in aljoman

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Je, ko jo zlorabiš, to so recimo počel nacisti 1939-1945.
Ja, to so delali nacisti, pri nas to delajo pa komunisti. Isti kürac. Evtanazija ni nič druzga kot pocukran izraz za uboj. . Saj komunisti udbovci so za uboj rekli pa likvidacija, onesposodobitev, čiščenje, itd...ampak to je nič druzga kot uboj/umor.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Ja, to so delali nacisti, pri nas to delajo pa komunisti. Isti kürac. Evtanazija ni nič druzga kot pocukran izraz za uboj. . Saj komunisti udbovci so za uboj rekli pa likvidacija, onesposodobitev, čiščenje, itd...ampak to je nič druzga kot uboj/umor.
A Kunstljevo šalo si prebral...kaj dobiš, če križaš fašista s komunistom?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Vidiš, kle vas mede. Ne bodo, Goloba bodo te nebuloze odpihnile.
Ne, ne bodo ga odpihnile te nebuloze. Ker njegovi volivci ne bodo priznali svoje volilne antijanša prfuknjenosti, ker so ga volili in tudi mediji, ki so ga ustvarili, ne bodo potencirali te njegove debilizme.. Odpihnil ga bo Kučanov klan, ko bo čas za to. Golob pa do takrat lahko uvede obvezno kastracijo in obrezovanje kürcev, pa ga bodo njegovi volivci z svojimi obrezanimi kürci in odrezanimi jajci, še zmeraj imeli radi. Ko bo kučan na RTV, pop tv, necenzurirano, dnevnik , delo, večer in Odlazku itd...naročil: dajte ga, potem bo pa letel. Prej pa ne.