P: Toshiba Camileo S20 FullHD kamera

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Prodajam kompaktno kamero Toshiba Camileo S20, ki snema v FullHD. Dobil sem jo v eni izmed blogerskih nagradnih iger od Toshibe Slovenija. Kamera je nasploh super zaradi svoje velikosti in tudi snema kar zadovoljivo. Ker pa doma že imam profesionalno FullHD kamero, te male ne potrebujem. Z njo sem snemal mogoče 3x, več ne in je v odličnem stanju. Je še v original embalaži in je kot nova, brez slebi kakršnekoli uporabe in tudi baterija zdrži kot prvi dan. In resnično škoda, da imal cel komplet zapakiran v predalu, ko pa jo lahko kdo drug s pridom uporablja.

Ima še kakšno leto garancije. Zraven prilagam vse kar je bilo original zraven - pašček, kabli, polnilec, etui, krpica, stojalo. Možen je ogled in osebni prevzem v Zasavju (Trbovlje) ali pa po pošti. Cena je 60€, saj je kamera praktično nova.


Še nekaj lastnosti:

tip Full HD kamera
ločljivost tipala 5 MP CMOS
digitalni zoom 4x (1x pri 1080p)
snemalni medij SD/SDHC do 32 GB
čas snemanja slike: 1 GB SD: 8 MP 170 slik, 5 MP 446 slik, 3 MP 817 slik
video: 1 GB SD: FH (1080p) 15 minut, HD (720p) 30 minut, WVGA 25 min, VGA 1 uro
zaslon 7,6 cm LCD
video izhodi HDMI, kompozitni
napajanje BL-5C Li-ion (do 1 ure in 40 min snemanja)
dimenzije (ŠxVxG) 17 x 106 x 59 mm
masa 115 g
barva srebrna
priloženo CD,
USB kabel,
HDMI kabel,
AC napajalnik,
torbica,
navodila za uporabo
drugi priključki mini USB 2.0
garancija 2 leti


Toshiba%20Camileo%20S20%201.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Uf, šok. :D Še kakšen mesec nazaj sem preverjal cene teh kamer in so bile vse 140+. Očitno moram spustit ceno.
smile-1.gif


Nova, popravljena cena: 60€

Je pa za ta denar zelo zmogljiva kamerca. V solidnih svetlobnih pogojih naredi tudi solidne posnetke v FullHD. Enkrat sem jo malce potestiral na enem koncertu, ki je bil bolj slabo osvetljen, in je bilo kar OK. Sicer ne profi, ampak solidno.
 
Nazadnje urejeno:

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
No no priporocena posiljka do 500g je 2,08 + odkupnina 1,14 + bn02 obrazec 5 centov =)
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
A priporočene pošiljke brez te oznake kar vržete na tla ali kaj? Hočem reči, še nikoli nisem označil z lomljivo in je vedno prišlo v enem kosu do naslovnika.

Sodeč to telem izračunu, ki naj bi bil pravilen, me bo poštnina za paket do 2kg koštala 5,2€, če pa bi poslal kot priporočeno (500-1000g) pa 5,5€.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Če bi prebral en drug post, bi videl, da z njimi igramo nogomet!
shocked-1.gif
Joke! Vedeti moraš, da se paketi razvrščajo strojno, da letijo z višine v kontejnerje in da se potem tja tudi zložijo. Nobeden potem ne bo gledal, ker tudi ne ve, da je v tvojem paketu lomljiva roba in tako lahko tvoj paket pristane na dnu kontejnerja, na njemu pa še 30 težkih paketov...
Če pa bo poslana kot priporočena, bo bolje, če verjameš... V tem primeru gre priporočena pošiljka v žakelj, kot krompir in se potem vže na kontejner skupaj z drugimi žaklji in če je tvoj na dnu, je kriza.... Potem pa še zadnja stvar, poštar tudi ne ve, kaj je v tvoji pošiljki, z njo dela kot z vsako drugo, ker si doma šele proti koncu dostave, jo bo dal čisto na dno, na vrh pa 50kg reklam...
V glavnem, pošta dela z paketi povsem lepo, se in tja se sicer zgodi kakšen lom, na žalost, ampak v tvojem primeru gre za občutljiv predmet in jaz ne bi reskiral! Ti pa naredi, kar hočeš, samo ne se potem pritoževati čez Pošto!
smile-1.gif