P: Starejši računalnik

psytoma

Pripravnik
2. feb 2010
251
1
18
Prodam osebni računalnik Intel(R) Celeron 2 GHz, 384 ram, Nvidia GeForce FX 5500, 80 GB Western digital trdi disk, cd-rom, cd snemalnik, Realtek mrežna kartica, integrirana zvočna kartica. Prodaja se ohišje s komponentami + kabel za elektriko. Lahko pošljem preko pošte brez problema, poštnino plača naslovnik, lahko pridete iskati tudi osebno. Kličite ali pišite na 031--593--126. Na ZS ne pišite, ker jih redko preverjam.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Meni za drobiž ni uspelo prodat niti podarit precej boljše kište, tako da srečno
smile-1.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
20-30€ bo dobil....

Od compaqa tamalo kišto pentium 4 2.4 z 1gb rama, dvd pekačem, radeonom, 80gb diskom itd sem probal prodat za 30€, potem pa še podarit, pa ni bilo interesentov, tako da... kosovni odpadki vabijo
smile-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
205
63
Kranj
obstajajo še revne družine, cigani, rdeči križ itd....škoda je nekaj stran vržt če dewa?
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
obstajajo še revne družine, cigani, rdeči križ itd....škoda je nekaj stran vržt če dewa?

Ja, sem pospravil ravno zato, če bom podaril nekomu, ki zares potrebuje. Podarimo.si seveda odpade.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Avtorju: mislim, da zadeva NO GO.

Pred letom sem "prodajal" zelo podobno konfiguriran računalnik + monitor in to za 20 EUR. Kupcev je blo točno nič.
Pa sem ga podaril. In tudi v tem primeru ni blo ne vem koliko povpraševanja. Zraven sem podarjal še TV, tam je blo pa klicev OHOHO veliko. Dal sem ga seveda prvemu (oz. prvi, ker je bla ženska). Ampak sem kasneje oglas moral odstranit, ker so me še 2 uri klicali za TV. Za računalnik pa vsega skup ene trije, štirje.

Pa še mal zgodbe za zraven, da se ve, koliko je ta roba "iskana": tip, ki je vzel računalnik, je dejal "aja, to je to, pa ta star monitor ... eh, zdej, ko sem tu, ga bom vzel" ... lahko, da je kasneje kje ležal ob poti, ne vem ... men se sicer ni zdelo prav njegovo tarnanje, ampak važno, da sem se znebil stare šare ...


p.s. če pa ti rata prodat, pa sam
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno: