OZ Ultraleggera

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Kupil sem nova platišča za čez sezono! Lahko morda zrihta kdo TUV za omenjene felge? Dimenzije 7*17 col (Več lahko preko zs)... Nič pametnega ne najdem, da nebi brezveze plačeval pri španu ali a3m...

lp
 

touran

Pripravnik
6. sep 2007
77
0
6
52
ljubljana
saj ni treba plačevat TUV-a, če si kupil nova si valda dobil račun na podlagi katerega dobiš brezplačne TUV papirje
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Sam take firme kot OZ kr imajo TUV.
Najbrš je nabavil rabljene in ni dobil TUV-a (če maš sam enga ti uzamejo na LPP-ju)..

Varjant imaš več: pošl mail v Italijo in prosi če lahko pošlejo TUV po mailu, ga pač plačaš Španu oz to kar vsi počnemo, greš na rial.de snameš TUV za ene feltne ki majo identične dimenzije tvojih in za gume kakršne boš dal gor. SPrintaš in neseš na LPP.. Že 100krat sprobano. Če cvikaš spremen v photoshopu Rial v OZ
grin1.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
za stare Alessio 16" sem enkrat že spreminjal v Photoshopu! Zdaj pa se nebi več s tem ukvarjal!

Bi raje mel orginal TUV...So pa to malo dražje platišča in ne najdem na netu... Za nekatere vem, da so celo free na netu ali a.com! Sem mislil, če ma kdo... Bom probal mail pisat v italijo, če ne pa bom kupil pri španu! Itak imajo .pdf na pc-ju
rolleyes-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Žal OZ nima na netu, če imaš 5min cajta raj Rial spremenit v OZ, bolš kot plačevat
grin1.gif
(vsaj 10tim sm dal tkole Rial TUV-pač eni še z neta ne znajo dol dat)..
 
Nazadnje urejeno:

renaultfan

Zelenc'
30. avg 2007
25
0
1
Sej tud če nimaš računa ga dobiš! Jaz sem šel za OZ samo do Špana, kjer so mi prepisali številke iz felten in nato izdali TUV. Ne spomnim pa se koliko je bilo potrebno plačat, vendar se mi zdi, da ni veliko.
 

Bokac

Pripravnik
5. sep 2007
31
0
6
Mas TUVe na OZjevi strani. Pejd na aplication list, zber feltne pa fume pa avto in klikni na "Expertise". Ni za vse avte in vse feltne, ma vsaj priblizno bos dobil, naprej bo pa ze slo
smile-1.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Citat:
Uporabnik Bokac pravi:
Mas TUVe na OZjevi strani. Pejd na aplication list, zber feltne pa fume pa avto in klikni na "Expertise". Ni za vse avte in vse feltne, ma vsaj priblizno bos dobil, naprej bo pa ze slo
smile-1.gif
super 5* tnx sem našel...Nisem vedel za ta page
grin1.gif
 

Bokac

Pripravnik
5. sep 2007
31
0
6
Sej jst tut ne... dokler nism enkrat poskilil pri Spanu odkod jih on pinta in zato 10€ racuna.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ooo dobr vedt, thnx, sm bil zihr da jih ni..

So zgleda updateal zadevo in nardil lih tko k ma Rial
grin1.gif




Dobr za nas, slabo za špana
grin1.gif




Je pa res da starih modelov ni (recimo klasični Superturismo)
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Če to leti name: Ni panike, ne rabim več TUV-a za OZ. Par let nazaj bi pa prov pršu...