Outlook sync problem

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Par dni nazaj sem vnesel nove koledarske zaznamke v Outlook na PCju. Ko sem priključil PDA (FSC loox N560) pa mi jih nikakor noče prenesti na PDA. Tudi nikakršnih errorjev mi ne javlja. Če vnesem zaznamek v koledar na PDA, pa mi ga brez problemov prenese v Outlook na PC. Skratka gre očitno za enosmeren problem. Sem tudi hard-resetal PDA a ni sprememb. Sem kaj spregledal med nastavitvami? Hvala za pomoč!
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
V ActiveSyncu lahko nastavljaš na kak način poteka sinhronizacija.
Mislim, da imaš na voljo tri možnosti, da vedno prepišeš podatke na PDA-ju ali PC ju ali pa ti kombinira iz obeh,
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Sem ravnokar preizkusil predlagano a je še vedno isto. Sem tudi zbrisal "partnership" s PDA in ga ponovno vzpostavil, a tudi to ni ozdravilo problema... Ima še kdo kako idejo, zakaj ne deluje. Bom še enkrat hard-resetal PDA in backupal na datum, ko je vse preverjeno delovalo, potem bomo pa videli...
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Ok, sedaj sem naredil hard reset in nič nisem recoveral --> dlančnik je torej "tabula rasa". A ko sem ga sinhroniziral se noče. Prav tako opažam, da mi noče nič kopirati iz PDA na PC, obratno pa gre. Meni tuki zdj ni več nič jasno =S
confused-1.gif
P.S.: To se dogaja z ali brez spominske kartice, torej ni problem v okvari le-te.
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Torej poizkusil sem še z reinstallom ActiveSynca a tudi to ni rešilo zadeve. Če berem SD kartico preko čitalca kopira vse normalno, torej res ni problem v kartici, pa tudi v sistemu dlančnika ne.Malce nerodna situacija, ker moram sedaj vnašati ročno v koledarske zaznamke v PDA... Res noben ne ve kaj bi lahko bilo?
frown-1.gif
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Citat:
Uporabnik SeBr1nG pravi:
Sem ravnokar preizkusil predlagano a je še vedno isto. Sem tudi zbrisal "partnership" s PDA in ga ponovno vzpostavil, a tudi to ni ozdravilo problema... Ima še kdo kako idejo, zakaj ne deluje. Bom še enkrat hard-resetal PDA in backupal na datum, ko je vse preverjeno delovalo, potem bomo pa videli...

Pa is to naštimal tudi na dlančniku?
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Da, sem ravnokar zbrisal še partnership na AS na PDA in na PCju in ju potem uparil, a problem je še vedno tu...
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
No, problem sem rešil s pomočjo uporabnika "pack" na T-2 neuradnem forumu. Narediti je potrebno sledeče:

Citat:

If you are having problems with partial synchronizations or missing notes, try re-registering the OLE32.dll. This is done by clicking on "Start" and then select "Run". Then in the box for the Run Command and type: Regsvr32.exe %Windir%\System32\Ole32.dll