Front USB problem - komp zmrzne

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Imam problemček z USBjem. Ko priključim cradle od dlančnika na USB (FSC loox N560) mi računalnik zmrzne, tako da je potreben reset sistema. Zanimivo je, da se to ne pojavi vedno pri vklopu, pa tudi to, da takrat dlačnik dejansko ni priključen, le prazen cradle… Pri pregledu Event loga sem odkril warning glede office outlooka, ki ga prilagam spodaj. Verjetno ni povezano s tem, a vseeno. Gre pa za sprednji USB. Gre za probleme pri driverjih za USB, ali je mogoče, da front USB ni dobro priključen na matično? Do sedaj je vedno vse delovalo kot je treba…

Koda:
Event Type:	Warning
Event Source:	Microsoft Office 12 Sessions
Event Category:	None
Event ID:	7003
Date:		24.2.2008
Time:		11:43:15
User:		N/A
Computer:	EF
Description:
ID: 6, Application Name: Microsoft Office Outlook, Application Version: 12.0.4518.1014, Microsoft Office Version: 12.0.4518.1014. This session was terminated unexpectedly.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Kaj pa se zgodi ce prikljucis dlancnik direktno na racunalnik (brez cradle-a)? Se ti ravno tako usuje? Kako pa se obnasa ce zadevo prikljucis na "back" usb?
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Zdaj sem ga priključil na zadnji USB in deluje BP, a bom še parkrat poskusil, saj tudi spredaj včasih ni problema. Bom probal tudi brez cradla in potem poročam!