Otrok in zdravilišče

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Gledam respiratorni program v Rakitni in traja 3 tedne.

Zdaj me pa zanima ali laho dobiš bolniško ali je treba dat dopust.

Pa še-a mora starš vse sam plačat ali obstaja kak popust?

Ker dve in pol letnega otroka ne moreš pustit samega...
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.055
390
83
44
dolenska
Rec, da še doji
grin1.gif
. Potem, mislim, da je zastonj za starša (mater).
Mislim, oz sem skor 100% da moreš plačat.
 

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
resda je že ''mimo'' in si se mogoče že odločil,pa vendar še moja izkušnja izpred 12 let
preveri ali obstajajo kaki podobni programi v bolj turistično usmerjenih zdraviliščih,namreč moj sin (takrat star 4 leta) je dobil napotnico (okrevanje po ortopedski operaciji) za debeli rtič+fizioterapija+mnenje zdravnika,da je nujno potrebno spremstvo,v glavnem 10 dni je prišlo skoraj 20% ceneje v termah topolščica,pa sta plačala polno ceno bivanja,samo fizio je bil na napotnico..rakitna in debeli rtič imajo prav oderuške cene in pogosto se zgodi,da zavarovalnica plača zelo majhen delež oz. celo zavrne in je vse na tebi
uf-1.gif

odker ni socializma tudi zdravje za otroke ni zastonj
uf-1.gif
 

ForeignBreed

Pripravnik
17. avg 2007
712
0
16
Bačka Palanka
Na Rakitni ne boste imeli prav nič za delat. Zdravilišče je čista tuga, animacije nobene, noter bo cca 2-5 otrok max. Edino kar je lahko hodiš na sprehode in to je to. Če greš na debeli rtič, se lahko zapelješ v Sečovlejske soline, v Piran, v Portorž, meja je takoj zraven (cca 3km) + cel dan skrbijo da ti ni dolg čas, ker je notranji bazen, otroci imajo Veveričji domek....
Sam sem iz Rakitne, pa se mi folk kar malo smili ko pride gor za tri tedne,pa se nima kam dat...
 
Nazadnje urejeno: