Opremljanje stanovanja - Slike

DoR

Pripravnik
2. sep 2007
247
0
16
Pred kratkim sem na internetu opazil reklamo za podjetje "svetslik.si", ki ponuja široko paleto slik (imitacije, ambientalne,...), ki naj bi bile ročno naslikane na platno.

Ali je kdo že naročal pri tem podjetju in bi lahko podal informacijo iz prve roke o njihovih storitvah (predstavitev na netu zgleda dobra)?
Oz. kako in kje vi izbirrate/kupite slike za v stanovanje?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.219
1.841
113
hm...kake storitve te pa zanimajo pri nakupu slike?

Prideš, pogledaš, (pokukaš ceno) in če vse štima kupiš, obesiš..in gledaš
wink-1.gif
.

Njihove storitve se meni osebno zdijo tu povsem nepomembne.
 

DoR

Pripravnik
2. sep 2007
247
0
16
Mogoče sem nerodno vprašal.

V tem primeru slike, ki so očitno ročno delo, naročiš prek neta. Zanima me, če je kdo že naročal prek njih in če je zadvoljen s kupljenim?

Alternativno me zanima tudi kje vi kupite slike (ne vem, npr. si na morju in greš mimo ateljeja lokalnega umetnika. Vidiš sliko ki ti je všeč in jo kupiš?).
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
kolega je na ebayu s kitajske nabavil.
ker mu dimenzije že narisanih niso odgovarjale je malo doplačal za večje dimenzije.
Edino pri dostavi se je malo zalomlo, ker je nekdo sliko prepognil in ima sedaj po sredini rahlo vijugo. Mogoče bo s čaoma zginla. Vidi se skoraj ne. Pač kolk si pikolovski.
 

DoR

Pripravnik
2. sep 2007
247
0
16
Uh, to bi mene kar motilo. Ampak dobro, pri naročanju artikla iz Slovenije računam, da do tega ne bi prišlo oz. ga lahko v primeru poškodobe lažje reklamiraš.

Mislim, da bom naročil eno sliko za vzorec, potem pa bomo videli kako naprej
smile-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Si narocil sliko, zadovoljen? Jst tud gledam tam dve slikici in me zanima, ce je svetslik ok.
 

jorp1

Zelenc'
9. feb 2023
3
-8
1
Morda malo pozno, ampak bolje kot nikoli - pošiljamo odgovor:
Prodaja slik na svetslik.si:

Na svetslik.si, se trudimo po ugodni ceni stranki zagotoviti kakovostne, 100% ročno naslikane reprodukcije slik znanih slikarjev, ročno naslikane stenske slike na platnu, moderne slike, dekorativne in abstraktne slike. Če ne najdete umetniške slike za v dnevno sobo lahko izdelamo umetniške slike po naročilu - v dimenziji po želji naslikamo skoraj vse.
S pomočjo posebne aplikacije za okvirjanje, ki je na strani, lahko stranka enostavno izbere okvir za sliko.
S prodajo slik se ukvarjamo že od leta 2007 - reklamacije še nismo imeli - če z umetniško sliko ali reprodukcijo slike ne boste zadovoljni vam naslikamo novo ali vrnemo denar.
Dnevno sveže objave dokončanih slik lahko spremljate na našem facebook in instagram računu.
 

Priponke

  • Slike na platnu.JPG
    Slike na platnu.JPG
    75,3 KB · Ogledi: 55
  • ročno naslikana reprodukcija - umetniške stenske slike na platnu.jpg
    ročno naslikana reprodukcija - umetniške stenske slike na platnu.jpg
    2,5 MB · Ogledi: 51

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.364
970
113
Potem pa jaz takoj vprašam, da ne bo pozno... :fredi: Okvirna cena za sliko dimenzij 120x50. Lahko tudi na ZS. Hvala.