Omejitev hitrosti na skuterju

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.933
298
83
tam ko se terc po tori rola
Mulc dela izpit, tako da blokade ne bo potrebno vgrajevat. :)
Moj je tudi bil na 25skuterju, potem pa je imel neke ideje o odprtju, pa ''saj imajo vsi odprte''... tudi dela izpit zdaj. Bentiš... itak bo z B lahko vozil 125, sicer le v SLO, ampak... če ga potegne, pač naredi potem normalen A in je to to. Včasih, ko sem jaz imel te ''težave'', je bilo bolje. S 14 si naredil ono teorijo in si vozil do 45/uro. Avtomatik je lavfal do polnoletnosti, ko sem naredil ''A no limit'', doma je že čakal nov ETZ250.... potem pa skok na Laverdo 1200... ;) Zdaj je vse skupaj eno samo služenje avtošol in države... milijon tavžent podkategorij...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.089
5.384
113
To čist preveč komplicirajo ja. 25 vozi z izpitom za pecikl, ko ga rukne v 5. Razredu ko še realno pojma nima o prometu, za 45 pa že cela znanost pol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.933
298
83
tam ko se terc po tori rola
Pa da skuterje vrnejo na cesto ne pa da se po kolesarkah in peš conah vozijo!
...hja... precej teh 25 je itak odprtih na 45 in vozijo po kolesarskih. Načeloma me kot kolesarja niti ne motijo, če te normalno prehitijo ali srečajo. Da bi jih pa poslal na cesto... so pa spet ovira nekaterim. Jih raje vidim na kolesarski. Zakaj? -ker se jih prehiteva, kot da jih ni... narod sploh nima potrpljenja, da bi malo pobremzal in šel prehitevati, ko je z nasprotne smeri prosto.
 

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
650
217
43
Ta 25 je še bolj nevaren. Odprt na 45 je bolje... te bi lahko pustili... naj lovijo cvajtaktarje ki se z rdečo tablo 100 vozjo