OKvirji pa kar po starem

javr

Guru
6. dec 2011
1.852
1.130
113
kje je pa silvo mesojedec? včasih je bil glavni aktivist, dobesedno nosil glavo naprodaj, potem pa se je včlanil v SDS in ga ni več slišati.
Potem pa je še ta ki je praktično čez noč organiziral da noben otrok (oz. 4/150) drug dan ne gre v šolo - to je nekaj kar oblast nima pod kontrolo - zanimivo bi bilo zvedeti kakšne ponudbe ali "ponudbe" je dobil na račun te akcije
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.076
1.011
113
A misliš, da je bilo potrebno kakšno hudo organiziranje?
Da je cigo takrat prvič koga napadel?
Tisto je bil samo povod. Razlogov je bilo že od prej dovolj.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.225
1.041
113
Težava z "brazilci" ni nova, je pa zadnje čase precej eskalirala. Razlog po mojem vedenju je predvsem v tem, da so se na veliko pričeli ukvarjati z pravim kriminalom, vsaj po Dolenjskem je tako, droge, orožje, izsiljevanje, je postal biznis s katerim se ukvarjajo predvsem cigani. Od tega izhaja njihova samozavest med mlajšimi cigani.
Tu organi ne naredijo svojega, še več, včasih dobi človek občutek, da celo sodelujejo.
Denar človeka pokvar, so včasih rekli. Cigani pa so zadnje čase res polni denarja, pa to ne od socialne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: lanos

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.334
3.388
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Težava z "brazilci" ni nova, je pa zadnje čase precej eskalirala. Razlog po mojem vedenju je predvsem v tem, da so se na veliko pričeli ukvarjati z pravim kriminalom, vsaj po Dolenjskem je tako, droge, orožje, izsiljevanje, je postal biznis s katerim se ukvarjajo predvsem cigani. Od tega izhaja njihova samozavest med mlajšimi cigani.
Tu organi ne naredijo svojega, še več, včasih dobi človek občutek, da celo sodelujejo.
Denar človeka pokvar, so včasih rekli. Cigani pa so zadnje čase res polni denarja, pa to ne od socialne.
In kaj bi ti svetoval, da se naredi?
Eni bi jih potolkli do konca, eni bi jih zaprli za vedno, eni bi...
 
22. jul 2007
13.288
1.583
113
124
Težava z "brazilci" ni nova, je pa zadnje čase precej eskalirala. Razlog po mojem vedenju je predvsem v tem, da so se na veliko pričeli ukvarjati z pravim kriminalom, vsaj po Dolenjskem je tako, droge, orožje, izsiljevanje, je postal biznis s katerim se ukvarjajo predvsem cigani. Od tega izhaja njihova samozavest med mlajšimi cigani.
Tu organi ne naredijo svojega, še več, včasih dobi človek občutek, da celo sodelujejo.
Denar človeka pokvar, so včasih rekli. Cigani pa so zadnje čase res polni denarja, pa to ne od socialne.
Težava je tudi to, da so starejši cigani, kateri so imeli kaj besede pomrli ali pa so po zaporih.Tako da so mladičem krila zrasla in si sedaj dajo duška, ker jih nobeden ne bremza.V glavnem politika je zahebala na veliko in sedaj imamo kar imamo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.165
1.441
113
Težava je tudi to, da so starejši cigani, kateri so imeli kaj besede pomrli ali pa so po zaporih.Tako da so mladičem krila zrasla in si sedaj dajo duška, ker jih nobeden ne bremza.V glavnem politika je zahebala na veliko in sedaj imamo kar imamo.

Pri nas je bil dolgo relativni mir, ker je stari cigo imel nadzor. Je imel avtoodpad, zgradili so par lepih hiš. Ne bom trdil, da je bilo vse legalno, ampak kar si se zmenil z njimi je držalo. Sedaj, ko je prestar, se pa koljejo med sabo, kradejo povsod ko srake, mladoletni grozijo ostalim. Pa so imeli prej dovolj denarja, tako da to ni problem.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.894
5.622
113
Kajlo si si ti kvečjemu potegnu zdele iz svoje riti :D

Kaki ribiči bi ti mogoče še verjel pa ploskal....ostale pa težko prepričaš!
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.076
1.011
113
>>za ugotovljene kršitve določajo globo v višini 2.120 evrov,« javnosti sporoča Alenka Drenik Rangus s PU Novo mesto.

>>31-letniku bodo izdali plačilni nalog tudi zaradi kršitve javnega reda in miru

In 31-letnik se zaradi teh kazni zelooooo sekira. Baje že cel dan joka v svoji sobi in noče ven.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
Se pravi bi ti deda fental in bi tudi tebe bili frej
Viš tle je ena razlika. Tvoj je dejansko bil :evil:
Epsko, kako kajlo si zabil sam sebi :valjamse:
Triget 2.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N