OKvirji pa kar po starem

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.470
2.786
113
v lokalni ostariji
kje je vonta, da mi razloži, kaj naj storim ker so pripadniki določene skupine mojemu otroku ukradli igrače. kljub temu, da sem jim bil pripravljen dati par igrač... ampak tisto ni bilo zadosti, so se vrnili in pokradli ostale...

hmm...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Bi ga pa naucu pospravljat za sabo
tongue-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Eden od komentarjev na Krki:

Citat:
Moj nasvet dneva: odprite facebook. V iskalno polje vpišite "skoss" in naleteli boste na številne profile novomeških, belokranjskih in kočevarskih ciganov, ki imajo veliko stvari objavljenih javno. Od tega, da pri vsakem tretjem piše, da je zaposlen v "Mr. Black" kar naj bi nakazovalo "crni, cigan ipd.", do tega, da jih ima ogromno v polju "izobrazba" zapisano, citiram: "Jebes skolu". To že jasno kaže a njihov odnos do slovenskega šolstva in izobrazbe. Če pogledamo še malo globlje v njihove profile, boste videli zapise, ki nakazujejo, da se ukvarjajo s krajo in sumljivimi posli. Aaaampak.... Vsi ostali, ki se v to poglobimo, lahko pridemo do teh podatkov, le slovenski policisti (vrhovni na PU Novo mesto) pravijo in svetujejo staršem slovenskih otrok, da naj spremljajo kaj njihovi otroci posedujejo (nevarni predmeti) in pišejo na socialnih omrežjih (kot je facebook npr.). Torej zaključek mojega pisanja je takšen: tolikšne mase mladoletnih ciganov z izkrivljenim mišljenjem ne vzgoji ena družina. To je jasen dokaz, da je v zadnjih dvajsetih letih močno zatajilo ogromno služb in posameznikov, ki so bili dolžni, da asimilirajo in cigane pripeljejo na boljša pota. Poglejmo regijsko: dolenjski in belokranjski te kočevarski cigani so katastrofalno nevzgojeni in necivilizirani, dokler štajerski in prekmurski so očitno vsa leta imeli pravilno pot asimilacije. Tega problema se ne da rešiti samo z eno občinsko kvazi sejo. Potreben je masovni shod in pritožba na državni in evropski ravni.

Sem mal pošnofal in ima tip prav.
10.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Kaj se Dolenjci in Posavci jokcate? To se vam vrača, ker ste glasovali za drnovška in njegovo lds. V Prekmurju in na Štajerskem so naredili red s cigoti, vi ga niste sposobni.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Neko opasan:

To je eden od njih. Ko najdeš rubriko družina jih je po najmanj sedem, osem itn...

Ne rabš najdt družine....ONI so že družina
bonk.gif


 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Vidi druže.....ima i opasnih cura
shocked-1.gif



2018828-ciganka.jpg
 

Priponke

  • 2018828-ciganka.jpg
    2018828-ciganka.jpg
    43,3 KB · Ogledi: 202
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Zanimivo če bi jaz sliko s AK47 prilepil na internet bi imel čez pol ure policaje v bajti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.384
113
Jaz sploh ne razumem zakaj bi se kdo tako slikal s kalašnikovko, sploh pa taka šuga, ki niti ne ve kje ima varnostno stikalo. A to res mislijo kok so žešæi i zAjebani ali kaj? Primitivci
bonk.gif


Drugače pa Floki lepo te prosim - ne pretiravaj. Dobro veš, da živimo v pravni državi, kjer so pravila enaka za vse
tongue-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
'Na družbenem omrežju Facebook se je začelo širiti, da bo v ponedeljek, 26.5.2014, ob 10:00 protest dijakov proti nasilju, ki ga povzročajo etnični,' je sporočil naš poslušalec.

Citat:
Dijaki pravijo da bodo protestirali namesto da bodo šli v šolo in tudi prosili policiste naj jim posodijo neprebojne jopiče in čelade, ki jih bi zadnje dni bolj potrebovali kot zvezke in učbenike. Njihova varna pot v šolo pa zgleda kot na bojni fronti.

Komentarji iz prve roke: Krka.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Za vse ki nismo iz 07....kaj pa je bilo v petek?

Citat:
prav tako so etnični začeli ponovno z grožnjami ,češ da to kar se je zgodilo v petek, da je bilo še premalo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.384
113
Jaz bi jim Kravakonja poslal na te demonstracije..da jim malce razloži kako živijo v zmoti in poizkušajo popraviti situacijo na popolnoma napačen način.