OKvirji pa kar po starem

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.899
2.505
113
Seveda se jim ne splača, že beli cigan Drnovšek je v Ambrusu trkal na vest državljanom ali so sploh ljudje, ker niso odobravali kraj, naseljevanja tuje zemlje iz strani cigotov itd. Tu se je naredil izvirni greh. Če si črn pač lahko vse. Pa če si ugleden politik tudi.
Saj je sam rekel, da jih k sebi ne bi vzel. Za to so institucije :)



Ne ne ne, osnovni problem je, da je premalo komisij! Če bi imeli več komisij, bi imeli več rezultatov!

Ljudje, več se je treba pogovarjat!
A ni isto rekel tisti Muc, da se ciganov premalo sliši :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.843
5.626
113
Ova nije za demokratiju....


Ob branju prispevka z zgornjim naslovom v Dnevniku in na dnevnik.si o rezultatih zadnje ankete Vox populi, po kateri skoraj 55 odstotkov anketiranih ne bi imelo Romov za sosede, se sprašujem podobno kot pokojni Drnovšek: »Kaj je teh 55 odstotkov?« Kaj je 40 odstotkov anketiranih, ki za sosede nočejo migrantov, in kaj je dobra petina teh, ki za sosede nočejo muslimanov, med katere, po vsej verjetnosti, uvrščajo tudi mene? Morda celo moja otroka, rojena Ljubljančana? Resnično, moja podvojena bosansko-ciganska identiteta želi razumeti, ali ste ljudje ali kaj ste?

Jasminka Dedić, Ljubljana
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.728
3.459
113
Ova nije za demokratiju....


Ob branju prispevka z zgornjim naslovom v Dnevniku in na dnevnik.si o rezultatih zadnje ankete Vox populi, po kateri skoraj 55 odstotkov anketiranih ne bi imelo Romov za sosede, se sprašujem podobno kot pokojni Drnovšek: »Kaj je teh 55 odstotkov?« Kaj je 40 odstotkov anketiranih, ki za sosede nočejo migrantov, in kaj je dobra petina teh, ki za sosede nočejo muslimanov, med katere, po vsej verjetnosti, uvrščajo tudi mene? Morda celo moja otroka, rojena Ljubljančana? Resnično, moja podvojena bosansko-ciganska identiteta želi razumeti, ali ste ljudje ali kaj ste?

Jasminka Dedić, Ljubljana
Še vedno je 45 odstotkov takih, ki se s tistimi 55% ne strinjajo povsem.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.143
1.428
113
Ali si pa ne upajo povedati po resnici.

Predvidevam pa da res obstaja kakšna dušica, ki misli v teoriji, da je pa to ne moti. Bi rad videl mnenje po kakšnem letu prakse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Kamele0N

B81

22. jul 2007
36.302
10.118
113
Sem na terenu bil pri familiji, kup otrok na blatnem dvoriscun.. ata bil kul, vse ok...

Za drugo familijo vprasam gospoda na cesti, mi pove direkcijo in rece, jaz ne bi sel tja :D
 
  • Wow
Reactions: brane_new