OKvirji pa kar po starem

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.105
-1.419
63
Ne, ne vem kaj to pomeni. Razloži mi prosim, a bo šlo? Zakaj pa me ne ovadiš potem? omfg :aplauz:

Čakam še ostale hejterje, da se podpišete pod te umotvore.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.105
-1.419
63
Pomoči? Če kdo, jo ti potrebuješ. Strokovno, ne alterjevsko.
Branetu pa niti tablete več ne pomagajo, žal.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.105
-1.419
63
Uau, tole "analizo" si naredil na podlagi česa že? Neverjeten si, vedeževalec Blaž je pič... dim zate.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.674
1.089
113
[ rekla ravnateljica, ki tudi pravi: >>Prosila sem policiste, da jutri pridejo pred šolo. Bojim se. Učenci se bojijo in starši se bojijo."
da ne bi kdo kje montiral kakšne kamere v šoli in ograje okoli šole; bi bili sončki omejeni v svojem razvoju ker bi imeli občutek da se jih nadzoruje in omejuje; pa tudi varnostnika in policiste je treba nemudoma umakniti ker lahko napadalec ob pogledu na njih dobi občutek da je storil nekaj narobe in bo zaradi tega še bolj trpel
 

B81

22. jul 2007
34.984
9.269
113
Vceraj na POPu Zalokarjeva in se ena iz Izole rekli bobu bob. Minister bi moral letet ze vceraj in nastavit nekoga z jajci, pa magari bi bla zenska..
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.850
526
113
  • Všeč mi je
Reactions: zoom in delavec44

corsol

Guru
11. mar 2010
2.719
857
113
Vceraj na POPu Zalokarjeva in se ena iz Izole rekli bobu bob. Minister bi moral letet ze vceraj in nastavit nekoga z jajci, pa magari bi bla zenska..
Letet al ne....to je najlaže naredit in ne bo rešilo situacije.....ta rezultat danes ni samo stvar tega ministra in ministrstva ampak tudi drugih in kakšnega prej , ki so te stvari ko so še bile obvladljive očitno pometali pod preprogo oz. Je politika kako vodijo že leta napačna.....naj govorijo kar hočejo ampak rezultat je vedno slabši tako , da naj se vsi skupaj zamislijo preden bo preozno,če že ni.Naj priznajo da je zadnjih 10-20 let vedno slabše , da so zajebal in naj nekaj korenito sistemski spremenijo.

Na koncu ni pomembno kako se trudiš (sploh če se na napačen način) ampak rezultat.