OKvirji pa kar po starem

hermann

Guru
19. mar 2014
9.258
5.833
113
No, danes bi okvir v bližini zgoraj omenjenega taborišča z audijem a6 v križišču skoraj snel voznika pred mano. Seveda je pridivjal čez križišče iz neprednostne ceste.

Baje se navadiš. Sčasoma gre tudi brez vazelina... a ne amnesty in podobni kljukci.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113

kajn

Guru
5. okt 2007
2.476
1.255
113
Iskajoč brata
Kdor ne živi v bližini, se ne zavedajo kaj in kako je. Tale članek je kar realna slika kaj se dogaja na dolenskem...
Ko bo enak domačinom prekipelo in bodo ene par jih snel, tako ali drugače.... bo pa takoj neka agencija (za enakopravnost in vsaj ta jajca) skočila pokonc in jih ščitila in ujčkala... Pa to so vedno tisti ljudje, ki jih na kilometer še niso videli. Kdor jih zagovarja in ščiti, naj jih najprej povabi na svojo parcelo.

Isto je v Beli krajini, no ne tako ekstremno, je pa blizu.... Pridejo situacije kjer sem se kar napol posra.... že...

Koliko ste plačali za prikljucek vode, elektrike, ko ste zidali....
V časopisih pa bereš kaj zahtevajo na kmetijskem zemljišču, ki ni v njihovi lasti.... Čisto vodo, zastonj elektriko.... Pridejo pa gasilci gasiti gozd, ki ga namensko zažigajo... za nagrado dobijo kamenje v tovornjak
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.258
5.833
113
saj policija vse prijave jemlje resno, kaj se tle pizdite?

plačujemo davke in policija skrbi za red

(realnost je pa ta, da ko jih pokličeš, ti povejo da bodi tiho, drugače boš takoj 50 indijancev dobil okrog bajte)
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.351
458
83
Sej se je zgodil Ambrus,pa je bil nekaj časa mir, sedaj se pa spet opogumljajo. Sodelovc je iz Ambrusa in je mal razlagal, kaj vse so počeli in so še dolg prenašal. Je rekel, da najhuj jim je pa bilo, da je takrat Drnovšek s cigani potegnil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
635
211
43
Zgodbe so tako krute da je res vprašanje kdaj bo počilo. Enostavno se bo zgodovina ponovila. Pojavil se bo pajac ki bo v volini program dal "ukrepe" in ljudje ga bodo obkrožili.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.258
5.833
113
sem bil v Auschwitzu kakih 14 let nazaj in takrat se me je orenk dotaknilo kam lahko pripelje množično sovraštvo do "drugačnih"... in sem sem se vsakič na to spomnil, ko so me obšle misli na dokončno rešitev okvirskega vprašanja

res pa je, da z vsakim letom in z vsakim sranjem več pozabim kaj sem se naučil
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Taki drastični ukrepi niso potrebni. Samo kot nedrugačne, torej odgovorne za dejanja, jih je treba obravnavati. Brez raznih posebnosti za "ogrožene", brez zastonj vode in elektrike, ničelna toleranca do kraje tuje lastnine vključno z nepremičninami. So ljudje, ki se jih da naučiti spoštovanja lastnine (za vzgled so lahko prekmurski), ujčkanje bogobogih pa pomeni proizvodnjo nevarnosti.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.351
458
83
Se čist strinjam. Največji problem je, da zakon za enega velja, za drugega pa ne. Pa ni važno,a je to sosedov Janez, al so to cigani, ali pa migranti. Red bi mogu bit za vse enak in bi tudi ljudje jmeli več zaupanja v državo. Tko je pa večina odvisno od tega, kakega odvetnika si lahko privoščiš, pa kakega reveža se narediš pred sodnico.
 
27. jan 2022
4.801
1.738
113
Se čist strinjam. Največji problem je, da zakon za enega velja, za drugega pa ne. Pa ni važno,a je to sosedov Janez, al so to cigani, ali pa migranti. Red bi mogu bit za vse enak in bi tudi ljudje jmeli več zaupanja v državo. Tko je pa večina odvisno od tega, kakega odvetnika si lahko privoščiš, pa kakega reveža se narediš pred sodnico.
Red v sodstvu bo, ko ne bo odločal sodnik in odvetnik pač pa računalniški algoritem. Bojim se takega reda.