OKvirji pa kar po starem

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
KSZ: včeraj ko sem se dopoldan uro in pol vozil od Baške do mosta sem poslušal "nostalgijo" na HR2 - so govorili o Winetou filmih, pa igralcih, pa kje so snemali,... ful dobra oddaja, pa muzika moje res rane mladosti. :srce:


Od 48:30 dalje: Vidi članak: https://radio.hrt.hr/drugi-program/ep/hulahop-06062021/383435/

hrvati so kar poskrbeli za to, na lokacijah, kjer se je snemalo so celo postavili info table... :)

tale je nad rio pecosom (ajd, Zrmanjo), kjer je bil apaški pueblo:


20140905-100015.JPG


20140906-105600.JPG

nugget tsil so pa v bistvu tulove grede... lepo, ni kej... mene so edino opozorilne table za mine mal motile
je pa lepo, da baje domačini zgledno skrbijo za grobova nšo-či in inčučune... sproti nalagajo kamne, ki jih baje švabi redno kradejo... :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mater si falil :rolleyes:! Ka si farbenblind?

Ka je to kaka čudna luna danes v luftu? Same težke teme ... :norec:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Dans se peljal po "nemški" cesti via Brod....

Med prvim uvozom/izvozom za gorenjsko AC in Šentviškim taborom rdečekožcev sta po desni strani (tam kjer ni pločnika) hodila smejoči se bik in njegova skwo....zanalašč en ob drugem tako da sta ovirala promet in delala zastoje ( kamijoni so se morali ustavljat in delat obvoz)....ob cca 12-13h...
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.147
3.081
113
Dans se peljal po "nemški" cesti via Brod....

Med prvim uvozom/izvozom za gorenjsko AC in Šentviškim taborom rdečekožcev sta po desni strani (tam kjer ni pločnika) hodila smejoči se bik in njegova skwo....zanalašč en ob drugem tako da sta ovirala promet in delala zastoje ( kamijoni so se morali ustavljat in delat obvoz)....ob cca 12-13h...
Je kaj žugal s tomahawkom?
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... jest sem si pa prejšnji mesec na eni ITA privat TV malce pogledal te filme (bila cela serija!) ... danes po nekaj desetletjih se mi zdijo malce bedasti, so mi boljši "špagetti" westerni ... je pa zanimivo videt blo spet danes že pokojne YU igralce kot "bad Boys" ... pa pri meni so govorili italijansko ... sinhronizacija ...
 
13. jul 2011
2.677
625
113
V osemdesetih so nekje v Liki oz. Velebitu snemali film o projektu Manhattan, pri čemer je bil na Hrvaškem filmski Los Alamos. Pripadnike indijancev, ki so jih zaradi testov izselili, pa so igrali ravno pripadniki "plemana" o katerem je ta tema. Jaz sem se skoraj poscal od smeha, ko sem v filmu slišal indijansko deco peti "Ma dečko, ajde oladi..."
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Hadschi Halef Omar Ben Hadschi Abul Abbas Ibn Hadschi Dawud al Gossarah
And you will find it
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
Gozdni mož umiral 24 ur
Štirje obtoženi grozovite smrti Slavca Knaflja. Pretepli in zvezali so ga ter mu sunili dva stara telefona.

Tožilka Petra Vugrinec je vložila obtožbo proti akterjem enega najokrutnejših zločinov na Slovenskem v zadnjih letih. Trije kočevski Romi, in sicer 24-letni Marjan Brajdič, 19-letni Mihael Grm, njegov leto dni starejši brat Marjan ter pri njuni družini živeči 23-letni bratranec Marko Belcl »so skupaj z zavestnim sodelovanjem pri storitvi umorili« priljubljenega gozdnega moža, 77-letnega Slavca Knaflja. Ta je v zelo hladnem vremenu zvezan in brutalno pretepen v hudih mukah umiral skoraj 24 ur. Ubili so ga zaradi koristoljubnosti.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.495
1.146
113
  • Jezen sem
Reactions: Kamele0N