OKvirji pa kar po starem

hermann

Guru
19. mar 2014
9.581
6.381
113
ne razumem kaj mi skušaš povedat

zame je samo še en manj, ki se mu bo s kalašem dopadlo streljat v moj avto pa v hišo. vi tako in tako ne naredite bureka, razen da mene obravnavate kot kriminalca, če zadevo prijavim.

mi je všeč, če obračunavajo med sabo. kako naj ti drugače razložim, da se potem bolje počutim.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
hermanne, a te niso učili, da ni lepo drugemu privoščit stvari, ki jih sam ne bi želel doživeti? No le zapomni si ta stavek.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Saj to je, da ti pojma nimas kdo je bil pokojni in brez da bi to prevril pises da je bila ugodna resitev. Po mojih skromnih podatkih je bil pokojni oseba, ki je delala in si sluzila denar tako kot ti ali jaz.

Ne takih pisat ce nisi ziher kdo in kako je bil vpleten.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.581
6.381
113
potem pa kaj delajte na temu, da "civili" ne bomo ogroženi

do takrat pa bojo zame vsi isti
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Citat:

V torek zvečer smo poročali o nasilnem dejanju, ki se je zgodil v Žabji vasi v Novem mestu. Po naših informacijah je šlo za obračun pripadnikov etnične skupnost
Kot jaz razumem je ciljal na dejstvo, da so se zažgani med sabo.

Čeprav ne vem, zakaj omenjajo renault espace in škodo felicio, če se na sliki vidi mitsubishi carismo z lepo vdrto sprednjo desno stranjo.


Malo bolj jasno napisano:
http://www.zurnal24.si/do-smrti-povozil-pesca-clanek-261689
Citat:

Sinoči je v Novem mestu pri eni izmed bencinskih črpalk prišlo do pretepa, nato pa je nekdo povozil pešca. Šlo je za obračun dveh romskih družin
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.597
-208
113
zakaj pa okoli teh naselji ne postavijo ograj? sej verjetno jih je kej ostalo.... oni tudi vdirajo v "naše" civilizirano območje in tam obračunavajo med sabo.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Okvirjem pa dogaja
bonk.gif
KLIKENZI
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Aja. Dokler policija ne poskrbi da si ti 100% varen ti je kul ce umirajo nedolzni ljudje. Egoist pac. Ok.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.581
6.381
113
Model... Jaz že celo življenje živim zraven njih. Tistale črpalka je moja lokalna. Dvomim, da boš sposoben sprocesirat vse sovraštvo, ki se je do te skupine osebkov nabrala in pri meni in pri ostalih prebivalcih, ki jih tile terorizirajo. Sem bil v Auschwitzu, pa sem bil zgrožen kaj je zmožen človeški um in takoj pomislil, da na takšen način reševat moje sovraštvo do ciganov ni kul. Ampak je trajalo samo nekaj časa, dokler ni spet priletelo iz kalašnika, tokrat v moj avto.

Ne ti meni o 100% varnosti, če padajo metki v hišo, avto in če iz vrta in okrog hiše vse zgine. Prijaviš na policijo, pa te najprej obravnavajo kot kriminalca, potem ko le počasi ugotovijo, da so bili najbrž cigani ti pa pove, da si neumen, če misliš, da jim bo kakšen sodnik dal nalog, da premečejo cigansko naselje. In pa še doda, da bolje, da sem tiho, drugače jih bom imel prec 30 okrog bajte.

Verjamem, da si pošteno zaslužiš svojo najbrž še kar bedno policajsko plačo in nisi ti kriv, če je država deluje na tak način, da se sovraštvo samo še povečuje. Dejansko namesto da bi ščitila žrtve ščiti storilce kot kočevske medvede.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Model... Jaz že celo življenje živim zraven njih. Tistale črpalka je moja lokalna. Dvomim, da boš sposoben sprocesirat vse sovraštvo, ki se je do te skupine osebkov nabrala in pri meni in pri ostalih prebivalcih, ki jih tile terorizirajo. Sem bil v Auschwitzu, pa sem bil zgrožen kaj je zmožen človeški um in takoj pomislil, da na takšen način reševat moje sovraštvo do ciganov ni kul. Ampak je trajalo samo nekaj časa, dokler ni spet priletelo iz kalašnika, tokrat v moj avto.

Ne ti meni o 100% varnosti, če padajo metki v hišo, avto in če iz vrta in okrog hiše vse zgine. Prijaviš na policijo, pa te najprej obravnavajo kot kriminalca, potem ko le počasi ugotovijo, da so bili najbrž cigani ti pa pove, da si neumen, če misliš, da jim bo kakšen sodnik dal nalog, da premečejo cigansko naselje. In pa še doda, da bolje, da sem tiho, drugače jih bom imel prec 30 okrog bajte.

Verjamem, da si pošteno zaslužiš svojo najbrž še kar bedno policajsko plačo in nisi ti kriv, če je država deluje na tak način, da se sovraštvo samo še povečuje. Dejansko namesto da bi ščitila žrtve ščiti storilce kot kočevske medvede.
467716-post_slo.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Predlagam da NM okvirje prestavijo v Murgle ali na Metelkovo.
Potem bodo morali nekateri odgovorni prenehati tiščati glavo v pesek.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Model... Jaz že celo življenje živim zraven njih. Tistale črpalka je moja lokalna. Dvomim, da boš sposoben sprocesirat vse sovraštvo, ki se je do te skupine osebkov nabrala in pri meni in pri ostalih prebivalcih, ki jih tile terorizirajo. Sem bil v Auschwitzu, pa sem bil zgrožen kaj je zmožen človeški um in takoj pomislil, da na takšen način reševat moje sovraštvo do ciganov ni kul. Ampak je trajalo samo nekaj časa, dokler ni spet priletelo iz kalašnika, tokrat v moj avto.

Ne ti meni o 100% varnosti, če padajo metki v hišo, avto in če iz vrta in okrog hiše vse zgine. Prijaviš na policijo, pa te najprej obravnavajo kot kriminalca, potem ko le počasi ugotovijo, da so bili najbrž cigani ti pa pove, da si neumen, če misliš, da jim bo kakšen sodnik dal nalog, da premečejo cigansko naselje. In pa še doda, da bolje, da sem tiho, drugače jih bom imel prec 30 okrog bajte.

Verjamem, da si pošteno zaslužiš svojo najbrž še kar bedno policajsko plačo in nisi ti kriv, če je država deluje na tak način, da se sovraštvo samo še povečuje. Dejansko namesto da bi ščitila žrtve ščiti storilce kot kočevske medvede.
In kje je sedaj policijski komentar?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Model... Jaz že celo življenje živim zraven njih. Tistale črpalka je moja lokalna. Dvomim, da boš sposoben sprocesirat vse sovraštvo, ki se je do te skupine osebkov nabrala in pri meni in pri ostalih prebivalcih, ki jih tile terorizirajo. Sem bil v Auschwitzu, pa sem bil zgrožen kaj je zmožen človeški um in takoj pomislil, da na takšen način reševat moje sovraštvo do ciganov ni kul. Ampak je trajalo samo nekaj časa, dokler ni spet priletelo iz kalašnika, tokrat v moj avto.

Ne ti meni o 100% varnosti, če padajo metki v hišo, avto in če iz vrta in okrog hiše vse zgine. Prijaviš na policijo, pa te najprej obravnavajo kot kriminalca, potem ko le počasi ugotovijo, da so bili najbrž cigani ti pa pove, da si neumen, če misliš, da jim bo kakšen sodnik dal nalog, da premečejo cigansko naselje. In pa še doda, da bolje, da sem tiho, drugače jih bom imel prec 30 okrog bajte.

Verjamem, da si pošteno zaslužiš svojo najbrž še kar bedno policajsko plačo in nisi ti kriv, če je država deluje na tak način, da se sovraštvo samo še povečuje. Dejansko namesto da bi ščitila žrtve ščiti storilce kot kočevske medvede.
Z vsem kar si napisal se strinjam. Tudi glede neaktivnosti policije v NM. Ampak nisi dojel kar sem ti hotel povedat - umrli ni bil etnicni. A stekas? Ni slo za spor med njimi ampak je dobil nekdo ki ga oni niso marali. In zato vsi moji komentarji. A stekas? Kot da bi tebe en cigo povozil tu gor bi pa en napisal da je to super. Ja ni no.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Hja no, povoženi je bil šiptar. Gostilniški komentarji so: končno nekaj pametnega s strani ciganov.

Kar tako se niso spičili.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Lej lahko bi bil policaj pa bi jih morda se vec reklo da koncno nekaj pametnega. Al pa ljubljancan pa bi cela stajerska ploskala. Ampak to je dvolicnost, kot da bi hermann rekel da je fajn da cigoti streljajo z avtomati dokler krogle letijo na avte od siptarjev.

Pa cigote izjemno dobro poznam in pozitivno diskriminacijo nasega pravnega sistema tudi. Sam v tem primeru se niso med sabo tolkli in je neumno se veselit. Lahko bi pa tebe tko nabili ce bi vedeli kake pises po internetu. Ne mormo odobravat da enga fentajo ker jim nekaj ne pase.