OKvirji pa kar po starem

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.504
113
"njegova 17-letna partnerica v nemi bolečini le stokata, kajpak ne dojemata, da sta zares ostala brez 15-mesečnega edinca."
17 let ima 3 letnega otroka. 17-3=14 - cca 0.8 leta nosečnosti= MALADOLETNICA. snecer, zakonsko podlago prosim.
ja imajo tako kulturo. ja mi pa take zakone. mati v zapor? saj ona ni nič kriva, kriv je tisti, ki jo je položil.
še tole. tale fotr je svojega 3 letnika vozil po cesti, ko mu je sedel v naročju. oni so vsega zmožni.

saj ko so našli eno štreko - železniški tir - v ciganski vasi pri Črnomlju med starim železjem, je cigan tudi rekel: to cu deca znate.
policist - te majo vedno močne pa: pa tole je več kot 500 kg!! in takrat se javi mati/žena cigančka: šta ti deca znadu, koliko je 500kf!
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.279
45
48
Jaz se nič ne čudim. Par dni nazaj smo bili v Bohinju in ko sedimo ob jezeru na svoji dekci, ter gledamo račke, ki so se pripeljale mimo slišim za mano neko ropotanje in meni neznani jezik. Pridejo cigani, vsaj dve družini skupno 6 otrok starih od 5 do 20. Postavijo si kamp do centimetra za nami, froci se slečejo do gat (kopalk ni imel noben), vpijejo, se prerivajo in zmečejo v vodo. Fotra tekmujeta kdo ima večji trebuh in lahko spije več pirov, ženi pa primerno okrogli, ena noseča, bebav pogled, vsi skupaj pa 45 zlatih lancev okoli vratu in še kje.
Ko je šla moja z najetim supom mimo njih, se je en cigo kar prijel zanj in mirno težil, če lahko pa zdej on mal vzame. En 20 let star froc/tip je cel čas sedel na mini stolčku in gledal v eno mero. Cel čas...dobro uro sigurno, dokler nismo šli.

Skratka mine te vse. Da je bilo pa popolno, se pa na drugi strani stacionira bradati mož, ki se oblečen v kr neki zlekne čez celo klopico, na koncu pa je na 10cm polički sedela njegova ninja in tudi slabo uro gledala v eno mero, medtem ko se je on pretegoval.

Ko priletijo mimo še Japonci, zapeti do vratu, s klobuki in dežniki pri 33 stopnijah, je pa mera že polna, ampak oni se vsaj obnašajo okolju primerno. Kak mesec nazaj smo sedeli zraven trume japoncev na Bledu in spraznili so toliko piva, kot že dolgo nisem videl. Ok, ženske do pile čaje. In smo se prav fino imeli.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
A so videl s kerim avti so bli. Mal mi je znano vse to
smile-1.gif
 

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
Citat:
zakonsko podlago prosim. ja imajo tako kulturo. ja mi pa take zakone.
zakonska podlaga je slovenska pravna praksa, sodišče Ptuj (ali mogoče MB) pred nekaj leti, rom kupil 14-letnico, jo v svojem stanovanju pretepal in posiljeval, stanovalci poklicali policijo, dekleta odpeljali v porodnišnico, roma v pripor. Sodišče: ni kriv, ker je ravnal v skladu z romskimi zakoni in če bi ga obsodili po slovenskih, bi bilo to kršenje človekovih pravic. Linka trenutno ne najdem; če se kdo spomni primera, naj ga prilepi. Slovenija 2015: poroke z mladoletnicami še vedno niso kaznivo dejanje. Tako nečloveške zakone imajo samo v sosednjih državah kot so npr. Avstrija in seveda Hrvaška.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Kam dajo cigana, ko umre?
Ga pokopljejo, v WINDOWS-e, ga zažgejo? Kako je z vzdrževqnjem in plačevanjem groba?
Ma te majo v ustih sam zlato, pa škrbine.
Si ga kako bratsko razdelijo?
Je kdo že slišal za fight zaradi zapuščine?
Mislim, da ga majo tam na dvorišču, dokler se ne dematerializira. Bog ve katera je ciganska beseda za to izginotje.
Ne nimam noben fetiš ali potrebo.

tolk rož kot imajo cigani na grobu, pol britofa skup nima;)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.504
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Kam dajo cigana, ko umre?
Ga pokopljejo, v WINDOWS-e, ga zažgejo? Kako je z vzdrževqnjem in plačevanjem groba?
Ma te majo v ustih sam zlato, pa škrbine.
Si ga kako bratsko razdelijo?
Je kdo že slišal za fight zaradi zapuščine?
Mislim, da ga majo tam na dvorišču, dokler se ne dematerializira. Bog ve katera je ciganska beseda za to izginotje.
Ne nimam noben fetiš ali potrebo.

tolk rož kot imajo cigani na grobu, pol britofa skup nima;)
@fusion - tvoja je najbolša.
smile-1.gif

@Nenasiten - res mi je žal mojih skropucal. pridejo spontano, v navali jeze. se trudim in popravljam, vendar gre težko ali celo neuspešno.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Kam dajo cigana, ko umre?
Ga pokopljejo, v WINDOWS-e, ga zažgejo? Kako je z vzdrževqnjem in plačevanjem groba?
Ma te majo v ustih sam zlato, pa škrbine.
Si ga kako bratsko razdelijo?
Je kdo že slišal za fight zaradi zapuščine?
Mislim, da ga majo tam na dvorišču, dokler se ne dematerializira. Bog ve katera je ciganska beseda za to izginotje.
Ne nimam noben fetiš ali potrebo.

tolk rož kot imajo cigani na grobu, pol britofa skup nima;)

Normalno če so s 50 drugih grobov pobrane
evil.gif
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Kam dajo cigana, ko umre?
Ga pokopljejo, v WINDOWS-e, ga zažgejo? Kako je z vzdrževqnjem in plačevanjem groba?
Ma te majo v ustih sam zlato, pa škrbine.
Si ga kako bratsko razdelijo?
Je kdo že slišal za fight zaradi zapuščine?
Mislim, da ga majo tam na dvorišču, dokler se ne dematerializira. Bog ve katera je ciganska beseda za to izginotje.
Ne nimam noben fetiš ali potrebo.

tolk rož kot imajo cigani na grobu, pol britofa skup nima;)
@fusion - tvoja je najbolša.
smile-1.gif

@Nenasiten - res mi je žal mojih skropucal. pridejo spontano, v navali jeze. se trudim in popravljam, vendar gre težko ali celo neuspešno.

Še oba skupaj nista zadela pravih podatkov in sicer, triletni stric je povozil 15 mesečnega nečaka. Ah, ja...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.504
113
@wd40 - bi ti rad da me pobere? kaj daješ tako težke!
stric je brat od staršev. In glede starosti je OK.
nečak je sin brata/sestre, torej njen brat.
Ali niso bili v tem udeleženi samo njeni otroci?
Ma smo se heeecali!
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Kdaj si prav želim da bi bili Amreika, tam bi jih za tako stvar že s svincem nafutral pri nas pa seveda ne bo ničesar.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
So bili, bližnji Kerinov Grm.
Voznik pri sovji starosti 17 let ima bogato "kariero".

patriot
Citat:

Upam, da so ju policaji mal spustili skozi roke
Si ne upajo, policaji pretepajo samo protestnike.
 

B81

22. jul 2007
36.323
10.149
113
Dobri so policisti, bemomater da so. Malokdo lahko ohrani "mirno kri" v takem primeru.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.504
113
Izgleda, da jih je on skoz roke spustil, saj sta v bolnici, on pa v bunkerju na policijski postaji.
Ja tako so rekli.
 

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
"V zadnjih treh letih je bil 17-letnik ovaden že 8-krat za 14 različnih kaznivih dejanj." - ali v 25.letu samostojnosti v tej državi nihče ni pristojen da bi ob tem napisal tudi kolikokrat obsojen in na kakšno kazen ? Bi se potem predobro videlo kdo v navezi policija->tožilstvo->sodstvo ne deluje ?
Bosta policista kaznovana, ker nista uporabila strelnega orožja za obrambo svojih življenj in policijske lastnine ?
 
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Zgodaj je potrebno začet mislit na svojo prihodnost:

</a>


Pepe&Co. si sigurno ponosni na take, ki celo življenje živijo na davkoplačevalskih plečih.