Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

B81

22. jul 2007
35.298
9.474
113
Zanimivo...od nedelje naprej je replyal le na trumpa in nekaj malega dinotija....pri obeh z veliko mero zaničevanja in negativizma.

To so tisti pravi aktivisti, tu so le, ko jih rabiš :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.313
4.830
113

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.313
4.830
113
Očitno imajo tudi Američani zajebane predpise iz varstva pri delu za policiste. Mogoče sem narobe videl, ampak streha ima naklon ko nek strmejši odsek ceste. 15 do 20 %, ker je zelo malo, kar se tiče strehe.
Te dni v prostem času pomagam kolegom na strehah (toča), ki imajo precej večji naklon in se da normalno hoditi gor. Pa sem daleč od človeka, ki je sposoben brez straha na vsaki višini početi, kar se mu zljubi.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.873
1.173
113
Če so mu pa rekli da ni več nevarnosti. Pa obkrožen z sto varnostniki. Sicer sm Bole ciljal na to kako se piše kot da je najmanj skoraj izkrvavel

Rekli so mu shooter down. Da ni več nevarnosti ne morejo reči dokler ni v limuzini. Prav tako ga je za glavo manjša varnostnica pred njim bolj slabo pokrivala.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.734
1.431
113
Notranjska
Iz tega posnetka je lepo razvidno, da mu pri 3min20sec povedo "shooter is down, we're good to move" tako da bo tvoja druga opcija kar pravilna - vedel je, da ni (več) v nevarnosti in si je posledično dovolil poiskati manjkajoči čevelj ter zapozirati z dvignjeno pestjo:

TimeStamp @3min10sec
Ja sam kako vedo da je samo eden? V tem primeru moraš razmišljati širše. To kar so mu potem dovolili je še bolj neodgovorno, z vsemi agenti na ramenih se je dvignil in se izpostavil. Kaj če bi bil še en strelec?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.921
14.798
113
A ni bla tista donacija neki skupini katera se zavzema za izstop iz demokratske stranke?
Ne.

Federal Election Commission filings show Crooks appears to have made a donation to a political action committee called ActBlue that raises money for left-leaning and Democratic politicians. The donation was earmarked for the Progressive Turnout Project, a national group that rallies Democrats to vote. The groups did not immediately respond to a Reuters request for comment.