Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.260
908
113
Vsak svojo vrečo bremenov vleče. Donaldova je bistveno večja. Prvak v idiotizmih in lažeh je pa Donald. Jaz samo komentiram, ti pa kakor hočeš.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: cvetka2 in tomi

B81

22. jul 2007
35.527
9.633
113
Trumpa komod primerjaš s našim princem...vsi so proti njemu, ljudje živijo bolje z njegovim vladanjem, ampak kriv je vedno vsega :valjamse:
Zgleda, da jelinčičeva izjava drži tudi za američane.

malo za primerjavo

1722168201891.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

dask

Majstr
21. sep 2023
318
345
63
Vsak svojo vrečo bremenov vleče. Donaldova je bistveno večja. Prvak v idiotizmih in lažeh je pa Donald. Jaz samo komentiram, ti pa kakor hočeš.
Upam, da za to izjavo ne uporabljaš vira, kot je tista stran, ki je kao spremljala njegove laži.... ker tista stran je dokazano bullshit. Sam v msm se o tem ne govori.
 
  • Haha
Reactions: jest5

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.260
908
113
Sem že navedel vir, na 17. strani. Izvoli še enkrat. Do takrat pa:
- Trump campaign CEO and presidency chief strategist Steve Bannon said that the press, rather than Democrats, was Trump's primary adversary and "the way to deal with them is to flood the zone with shit."
- "Donald Trump is different". He is the most "accomplished and effective liar" to have ever participated in American politics; moreover, his lying has reshaped public discourse so that "the frequency, degree, and impact of lying in politics are now unprecedented"
 

LarryClay

Guru
10. feb 2023
1.029
1.050
113
Ampak bemu mast, da mora bit nekaj na tem, Slovenijo napada isti virus.

Ultra levica je nasilna in ji kao pripada pravica bit nasilen. In čim si malo bolj desen od ultra levice, si avtomatsko ultra desnica, in zoper slednje je itak treba uporabljat nasilje.

Ko pa dobijo po gobcu nazaj, je pa fašizem v igri. Pa čeprav dobijo po gobcu od nekoga, ki je vresnici del sredinske levice. Samo to zanje več ne obstaja.
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in Kamele0N