Okrogle stopnice

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Živjo.

V novogradnji potrebujem okrogle stopnice in me zanima katerega mizarja/proizvajalca mi priporočate. Nosilni element bo kovina, stopnice pa bi imel lesene.

Hvala za predloge.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.216
1.839
113
steber že imate? ali je zgolj taka želja?

Sodelavka je ravno pred kratkim dala lesene stopnice (le da je vse leseno) pa tudi tak ej narejeno da ni nosilnega stebra po sredini.

(sicer pa...za kateri konec se sploh gre?)
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Hvala, sem že gledal. Res ima veliko, ampak iščem stopnice, ki bi imele nosilne elemente iz jekla, les bi se pa uporabil za dejanske stopnice, s tem da bi uporabil enak les kot je parket.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.216
1.839
113
Horjula?

aha...ji bom rekel....njej je delal na Brezovici (sicer pa ima drug teden dan odprtih vrat (pasivna hiša), pa si lahko greš pogledat kake so (tudi) stopnice...cenovno da mislim da je prišlo nekaj čez 3 jurje..za moje pojme o ho ho..samo bojda so take cene
crazy1.gif
).
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.216
1.839
113
Po moje bi znal tako ceneje priti skozi!...saj jih je v Horjulu in Vrzdencu (ter okolici) kar nekaj.

Vem da je ženin foter dal isto kovinski steber, pa hkrati mu je že našvasal gor 'nastavke' za stopnice. Tako da je potem mizar delal zgolj ta del, ko se stopi gor (kar ti že v štartu sprašuješ)...pod stopnicami pa je delno nato zaprl s knaufom delno, je je videti stopnice tudi od spodaj.

Tako verjetno prideš precej ceneje skozi (sploh še, če navohaš kakega ugodnega in dobrega fušarja pri vas, da ti steber poštima).

Si prav Horjulčan ali priseljen? Ker mam sodelavca iz tam pa lahko njega povprašam če pozna kaj okoliške borce.