Okolju prijazni avtomobili

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.469
1.196
113
Nevem no...
Zanimivo je to, da si ti z lastništvom EVja ostal normalen in dejansko objektivno zapišeš zadeve. Si en redkih in ti česttitam.
Jabe je pa že takoj po naročilu (sploh ga še nima) začela z ekstremizacijo. Ker je prav zanimivo, da je pa do sedaj toliko let (po njenih besedah se vse teme v to sprevržejo) to podjebavanje sploh ni motilo :). No, vsaj toliko ne, da bi se spustila na ta nivo.
še meneee še meneee kam pa spadam jaz?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.525
6.263
113
Zanimivo je to, da si ti z lastništvom EVja ostal normalen in dejansko objektivno zapišeš zadeve. Si en redkih in ti česttitam.
Jabe je pa že takoj po naročilu (sploh ga še nima) začela z ekstremizacijo. Ker je prav zanimivo, da je pa do sedaj toliko let (po njenih besedah se vse teme v to sprevržejo) to podjebavanje sploh ni motilo :). No, vsaj toliko ne, da bi se spustila na ta nivo.

"Zanimivo" je, da jaz trajbam vsa ta leta ze eno in isto, ampak ti si sele zdaj opazil. Z narocilom EVja sem se premaknila v nek drug predalcek v tvoji glavi in zdaj se odzoves na vsako mojo besedo okoli tega diametralno od prej. Ker nic, kar sem zdele rekla in te je zmotilo, ni prvic, sem že vse vsaj enkrat prej. Vprasanje je bolj, zakaj tega dosedaj nisi porajtal. Zdaj pa velike besede tipa ekstremizem. Avto ni religija! Pa tudi religije me ne zanimajo kaj dosti.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.517
999
113
Pa kolk se vam da s tem wannabe smart za vsako ceno modelom sploh se ubadat? Al tud EV-ja vozi, sem pa tja, wau! In pol vse ve... Pa dej no, neki casa se mi je se dalo ubadat z njim, zdej se pa samo se smejem. Za vsako ceno vedno in povsod znalac... vse vejo, znajo... Nima a pametuje in druge, ki majo, kupujejo diskreditira. A pol se totalnga revcka dela, ko mu kej nazaj napises. Pa navaden bruh.... Sadez, parkiri se nekam, zresetirej pa pejt v akcijo. Tole kampiranje na sentiment te dela totalno glupega. Ce se nisi opazu...