Okolju prijazni avtomobili

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.367
5.520
113
Samo balkancu je lahko vrhunec zivljenja in uzivanja, da se lahko na vsakem koraku napije do nerazpozanvost, doma peče čevape in vsakič na isti dan obišče isti kamp...

Newsflash; uzivanje je subjektivna stvar. In očitno norvezani uživajo ob tem, kar imajo, ker sicer nebi mel HDI na 2me mestu na svetu...
Še vedno vztrajam pri svojem. Ti pač božaš svoj EV in plačuješ kredo za njega in ti je to vrhunec.

Hint: Gostinstvo in turizem sta razvita po vsem svetu, le na norverškem in na splošno v skandinaviji je vse bolj bogo...
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
950
280
63
Potem pač furaj dpf offTDI, se nacejaj vsak dan z pivom v vaški gostilni, pretepaj zeno in vsako leto pejt na Pag prvega julja, sam ni treba celga foruma posiljevat, da je to edina uživancja, k obstaja na tem svetu...

Tko kot tudi mi ne prepričujemo vsakega, k kupuje avto, da more bit nujno EV.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.414
973
113
Tukaj je res darjan nad gnjavator, pri električnih avtih. Takšen je bil pri koroni nad cepilec. Utrujal in težil necepljenim (tudi meni) do onemoglosti. Necepljeni so bili glavna nevarnost za cepljene. Ko je dobil klic za četrto dozo (buster), je povedal, "ne grem se tega več".
Čakamo na EV buster dozo.

Pa sej lahko nehas brat. Ne vidim problema. Ne morjo vsi po tvoje plesat, ne bit hecen.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.056
1.297
113
Potem pač furaj dpf offTDI, se nacejaj vsak dan z pivom v vaški gostilni, pretepaj zeno in vsako leto pejt na Pag prvega julja, sam ni treba celga foruma posiljevat, da je to edina uživancja, k obstaja na tem svetu...

Tko kot tudi mi ne prepričujemo vsakega, k kupuje avto, da more bit nujno EV.
Vse se najdem, edin zeno nevem zakaj bi pretepal!?? Pomoje je to bolj domena vas EVangelistov.....sproscanje impotence...
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.367
5.520
113
Reče TDI DPF/EGR off uproabnik...

Sonce in izpusni plini vam skodijo. Če pridete na alter, priporčam, da stisnete ALT+F4, bo prec dan lepsi.
Bencinca vozim, še zaenkrat, tudi celo življenje sem jih. Mogoče bo pri naslesdnjem avtu celo res dizel. Ampak dpf off sigurno ne, ker kupujem nove, sicer nepremijske avte.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.910
1.801
113
Tko kot tudi mi ne prepričujemo vsakega, k kupuje avto, da more bit nujno EV.

Ne vem ali si ti bil izpostavljen prevelikim koncentracijam svinca, ali mama med nosečnostjo, ker očitno ti mozak ne dela najboljše.

Vsak, ki bere tvoje umotvore ve, da vsakemu, tudi če sprašuje za moped, tiščiš ali dacio, ali mg4. Preden si postal ev drkađija, pa si tiščal vsakemu dacio na plin.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in jest5

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.725
10.368
113
kod Džej-Zija
Moderen neiztrošen ICE bore malo smrdi. Motijo me pa res stari zgonjeni dizli z dimnimi zavesami za sabo. Ravno danes zjutraj vozil za enim MB E 320 CDI izpred mnogo let (15?), ki je dimil kot ruski tank na ukrajinskem polju sredi blatne pomladi. Tu morajo svoje opraviti na tehničnih pregledih, da take znucane skret školjke izločijo iz prometa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in NekdoK