odpadki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
pomoje je to še kr utopija... itaq se takih stvari ne pregleduje sproti, pa tudi če bi se, imaš pomoje več kot 90% šans da te ne dobijo.... razen če bi te že tolikokrat opazili, da bi na koncu dejansko imeli kakšno patruljo ali dve v pripravljenosti samo zate
grin1.gif


pa še tko za info - kolega ima to stvar zmontirano že nekaj časa pa še ni nobenih posledic, prav tako pri še ene parih ostalih modelih, ki prav tako posedujejo takšno napravico
grims-1.gif


dejansko pa sploh ne vem kaj se toliko obremenjujete s tem nadzorom na avtocestah, mislim da je še marsikaj drugega bolj pomembno za poštimat oziroma nadzorovat kot pa to
smirk-1.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
saj. take bi morali poloviti, jim vozilo uničiti , izpit odvzeti in prepovedati opravljanje izpita za vedno pa še nekaj 1000 € kazni nabiti
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Ma kake kazni...ni to to.....za umirit promet bi morala policija dajat danarne nagrade za tiste ki vozijo po predpisih...pol bi blo kamaj zanimivo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
saj. take bi morali poloviti, jim vozilo uničiti , izpit odvzeti in prepovedati opravljanje izpita za vedno pa še nekaj 1000 € kazni nabiti


hysterical-1.gif


bohnedej da bi se pa spravljali na tiste ki vozijo <100km/h po AC, skačejo na prehitevalen pas prez predhodnega preverjanja situacije, na tiste k ga žgejo na polno čez naselja, mimo šol in ki postavljajo rekorde pri tistih radarjih "vi vozite XX km/h" pa da bi v glavnem umirjali promet tam kjer je res potrebno... like allways, pojdimo po liniji najmanjšega odpora.

sicer pa če ima nekdo dvižno zavesico pred tablicami oz. je brez sprednje tablice je to itaq 100000% norec, ki non stop ogroža sebe ter vse ostale soudeležence v prometu, knede?
rolleyes-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
Ma kake kazni...ni to to.....za umirit promet bi morala policija dajat danarne nagrade za tiste ki vozijo po predpisih...pol bi blo kamaj zanimivo.

ta je dobra
grin1.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
če ima zavesice na tablicah, potem verjetno NE žge po AC koliko gre, potem verjetno NE žge preko naselja koliko gre in potem verjetno UPOŠTEVA več ali manj CPP
bonk.gif

verjetni ima zavesice zato, da se mu tablice ne zasvinjajo
stupid-1.gif

sploh ne vem zakaj potem imamo tablice na vozilih
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
dej poizkusi razmišljati v to smer, da ima človek lahko take zavesice in še vedno vozi normalno, ko gre pa kdaj na morje in se pelje 150 mimo radarja jih pa spusti... bi to šlo?

drgač pa ja, jst tud ne vem zakaj imamo registrske, s tem so itaq samo stroški
tongue-1.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
seveda, seveda, povsem normalno vozi
hysterical-1.gif

to so pacienti
stupid-1.gif
. če se mu tako hudo mudi naj si nabavi helikopter, gre lahko ene 300 km/h. pa ga nobene ne bo fotkal
naše AC težko prenašajo take paciente, kaj šele ostale ceste
vsak dan srečam, kar nekaj takih debilov in žal nimam razumevanja za njihovo početje
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
očitno v tvojem svetu obstajata samo črna in bela, dost bad
smile-1.gif
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
dejansko pa sploh ne vem kaj se toliko obremenjujete s tem nadzorom na avtocestah, mislim da je še marsikaj drugega bolj pomembno za poštimat oziroma nadzorovat kot pa to
smirk-1.gif
Ja je, take kot si ti spravit dol s ceste.

Citat:
Uporabnik Matey pravi:
dej poizkusi razmišljati v to smer, da ima človek lahko take zavesice in še vedno vozi normalno, ko gre pa kdaj na morje in se pelje 150 mimo radarja jih pa spusti... bi to šlo?
Sam res mi ni jasno, zakaj nekdo ves čas vozi normalno, ravno takrat ko gre na morje, pa ravno tam kjer je radar, pa ne more vozit normalno, da rabi zastavce.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
dej poizkusi razmišljati v to smer, da ima človek lahko take zavesice in še vedno vozi normalno, ko gre pa kdaj na morje in se pelje 150 mimo radarja jih pa spusti... bi to šlo?

drgač pa ja, jst tud ne vem zakaj imamo registrske, s tem so itaq samo stroški
tongue-1.gif

Mi je ratala ideja kul ko sem videl v filmu kaj je že bil, taxi2 menda? ampak ko pomisliš... če dobiš zajebanega policaja... ugibam, ti lahko zaplenijo avto(?)... ker, zavesice nimajo homologo narejeno in ker zakrivajo identifikacijo avta recimo... ne bi se špilal s tem
crazy1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Ja je, take kot si ti spravit dol s ceste.

a res? kakšen pa sem, da bi bilo to potrebno? se mi2 čist slučajno sploh poznava?

Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Sam res mi ni jasno, zakaj nekdo ves čas vozi normalno, ravno takrat ko gre na morje, pa ravno tam kjer je radar, pa ne more vozit normalno, da rabi zastavce.

morje je bil kot primer ene redkejših voženj po AC in če se tam človek vozi 150 je to še vedno normalno, če se pa tako pelješ mimo kakšnega radarja, pa bi že znal dobiti domov kakšne pozdravčke s policije, ker si tak "norec", that's why.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zadnič sm vidu radar ki slika na omejtvi 40 iz 90. Pa sploh ni nevaren odsek. Me prou zanima kako bi vi reagirali ko tega nebi opazli
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Mi je ratala ideja kul ko sem videl v filmu kaj je že bil, taxi2 menda? ampak ko pomisliš... če dobiš zajebanega policaja... ugibam, ti lahko zaplenijo avto(?)... ker, zavesice nimajo homologo narejeno in ker zakrivajo identifikacijo avta recimo... ne bi se špilal s tem
crazy1.gif

definitivno bi bila lahko p33sdarija, če bi te dejansko dobili s tem, zato pa je boljše, če bi imel kaj takšnega zmontirano na dost nevpadljiv avto in morš že res kej naredit, da te policaj ustavi in začne vohljat okoli avta... jst osebno bi verjetno to dal na svojga karavančiča (če že sploh), dokaj neopazen avto, ni nek wannabe sportski, če pa bi imel jst to na nissanu, bi me kopi j3bal zarad tega pomoje še preden bi jih sploh lahko uporabu...




...zato pa tam raje sploh nimam sprednje tablice
evil.gif