Obnova črnuške obvoznice

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
kaka nočna dela, tri dni bi morala ograja biti postavljena, ne pa da si zato vzamejo 2 tedna.

Sicer pa po drugi strani zastopim, v celotnem gradbeništvu primanjkuje delovne sile in vsepovsod po Sloveniji nastajajo zamude.
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
247
15
18
Meni je najbolj nerazumljivo, zakaj niso z notranjo ograjo pričeli 2 tedna prej, ko so zaključili z asfaltiranjem.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Verjetno se je kak varnostni inženir spomnil, da mora sredinska ograja biti postavljena med gradbenimi deli na enem ali drugem pasu. Stara sredinska je namreč dvojna in je ne moreš odstaniti samo za eno polovico. Sicer za moj pojem preveč previdnostni ukrep, ampak glede na to, da vse več ljudi živi obdanih z varnostnimi mehurčki, zelo možen razlog.
Ali pa podizvajalec ni imel dovolj časa.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.018
3.910
113
Ja bo treba avtoban razširiti na 6 pasov od Murske do Ljubljane, ker morajo politiki po odstavnem že vozit.
Pa omejitev ukiniti.
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.399
4
38
Ampak še ni končano.
Še nekaj ograje iz Črnuč proti rondoju manjka.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
530
17
18
Omejitev pa 60 in nikogar nikjer. Opažam, da se je noben ne drži k sreči :D
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
716
74
28
eno vprašanje, ali se samo meni dozdeva da od prenove obvoznice naprej( september) proti trzinu od 15h dalje vse stoji oz gre zelo počasi ( recimo od križišča z brnčičevo do križišča za črnuče)...prej na tem delu ni bilo take kolone.

so semaforizacijo spreminjali ali je kaj drugega..
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.532
920
113
To sem tudi sam opazil ja, da se je gužva zdaj prestavila naprej (čez križišče).
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
To sem tudi sam opazil ja, da se je gužva zdaj prestavila naprej (čez križišče).

Guzva je ze vsaj pol leta, je pa sedaj verjetno se bolj izrazita zaradi studentov, sej sem ze pisal tukaj in tudi vprasal domacina. Podaljsali so interval na kriziscu Dunajske in trzinske obvoznice za tiste v/iz Crnuc. Prej si na oko videl, da je kolona v konicah dalec v Crnuce, sedaj pa cakajo max 2 intervala. Cela trzinska obviznica pa zabasana zjutraj, popoldan pa v drugo smer.

Pa sploh ne vem kaj lahko naredis, ker domacinom je v interesu, da so jim podaljsali interval, verjetno se je tudi zaradi njihove pobude to spremenilo. Kam se pa lahko vozaci obrnejo?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
meni je bolj smešno, da recimo iz črnuč proti trizinu v jutranji konici ne omogočijo zavijanje v cono z vmesnim zapiranjem prometa proti centru, ki je večinoma pri miru, le levo se ne da zavijat.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.633
1.337
113
Se ne tiče Črnuške obvoznice ampak, danes zjutraj (pol ure nazaj) v Šentjakobu na nadvozu nad avtocesto niso delovali semaforji. NI bilo nobene gužve, lep tekoč promet. Ponavadi je iz zasavske smeri 1-1,5km zastoj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
meni je bolj smešno, da recimo iz črnuč proti trizinu v jutranji konici ne omogočijo zavijanje v cono z vmesnim zapiranjem prometa proti centru, ki je večinoma pri miru, le levo se ne da zavijat.
Saj se zapre, le da je interval malo krajši kot prej.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.633
1.337
113
Od septembra naprej je extra povečan promet na zasavki. Nekaj so se morali z intervali na semaforjih igrat. Čez Litijo potrebuješ zjutraj (okorg 6 ure) 10min, da prideš čez most. Stoji vse od Merkurja naprej.
Potem nekako gre do Beričevega tam pa se ponovno vse zaustavi oz. po polžje premika. Interval na semaforju v Šentjakobu proti LJ je zjutraj definitivno prekratek, posledično ljudje rinejo čez vasi Beričevo in Brinje po ozki cesti čez naselje. Važno, da se gradijo novi "blokci", bajte itd...cestna infrastruktura pa že 100 let enaka (razen parih preplastitev in nešteto novih flik, aja pa nadvoz v Zg.Logu).

Bomo vidli po novem letu kako bo, ko folku potečejo podgodbe za določen čas.

Ali pa vse skupaj delajo načrtno, do bi ljudje začeli bolj uporabljati javni prevoz :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.674
113
40
Zadnje tedne je bolana gneča zjutraj od Črnuč proti rondoju Tomačevo.
A so kaj pomutili nastavitve semaforjev ali kaj?
 

Podobne teme