nudisticni mediteran in hrvaska?

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
destinacije, plaze in koticki, kjer lahko poleti odvrzes vse cunjice?

predvsem me zanima za grcijo, ampak tudi ostalo pride prav. na netu ne najdem nekih pravih povezav, zanimajo me osebne izkusnje.

bil na Krfu, Myrtiotissa beach. bilo ok, lep zalivcek
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
ni noben nagec poleti??
crazy1.gif
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Ios - Kolitzani beach - sam se pojavljajo "kopalkarji", pa plaža ni tiste vrste, da imaš marele in kafiče ipd., na Mykonosu pa je menda nekaj bolj temu podobnega (nepreverjeno).
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
aha, ql.

no, saj tud ne iscem takih nudisticnih, kjer imas marele pa kafice zraven. se mi zdi da to bolj sodi med skomercializirane plaze, kar pa nudizem zagotovo ni.
fajn je tudi najt tak plac, kjer je mlajsa populacija (predvsem pari), ker mi grejo tastari svabi kr na jetra al pa geji, ker se pol skoraj poseksajo pred vsemi (vsaj na tisti plazi je bilo enih par takih)... bljak

saj vem, smisel nudizma je pac freiheit. ampak, saj logicno da pac isces pol tak plac, ki bolj ugaja...

@cbb: eh.. ne seri s centimetri. jih nimam 22, jih niti nocem met, pa nimam zaradi tega kompleksov. na nudl se ne gre, da si ga meris z ostalimi decki, kdo je kralj na plazi
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Tole je podobno, kot bi vprašal kje na Jadranu lahko dobiš Laško.

Jest še nisem imel problema najti plaže za odvreč cunje: od Istre do J Dalmacije. Al pa še za kaj več, kjer sploh nočeš bit na očeh
wink-1.gif


Se pač premakneš malo na stran in ni hudič, da se ne najde kaj.

Grčije pa ne poznam - dol sem bil samo 2x in cunje so se odmetavale le ponoči, ko plac itak ni važen
cool-1.gif