NOVO Slovensko vodenje - Mateja

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Javiš jih v temo, ki jo imamo na Alterju, pa bomo vnesli
wink-1.gif


https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1812559/an/0/page/0#1812559

Alter je namenjen ravno temu, da se tukaj najdemo ljudje z različnim znanjem in pomagamo eden drugemu.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Je pa škoda, da ne moreš direktno datoteke snet z njihove strani. Moraš delat lih s tistim njihovim programom.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Imaš dve možnosti:

1.) Datoteko snameš preko strani my Garmin in preko dashboard.

2.) datoteko snameš direktno iz njihove strani in potem z rgn tool .rgn datoteko razpakiraš, da ven dobiš .vpm Prenos

Seveda NE pozabit rgn razpakirat z rgn tool, da se dobi ven .vpm

Najlažji način je pa še vedno prenos iz prvega posta te teme
grin1.gif
kjer samo preneseš in daš v mapo Voice.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Vem, da boš ti tukaj posodabljal, sam za nekatere stvari, ki jih lahko preprosto sam narediš, bi pa rad sam urejal. Ne narobe zastopit, ampak jaz sem rad samostojen. Razen. ko gremo na pir.
nahrung002.gif
Saj se bom že kako znajdel. Vseeno hvala.

Sem zdaj pogledal in ne vidim možnosti, da potegnem z njihove strani kot datoteko rgn. Kakšen namig?
17758-icon_confused.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V mojem prejsnjem postu klikni na napis prenos in ti bo preneslo rgn datoteko.
Ce kliknes na prvi link pa moras na njihovi strani nato kliknit z desnim in nato na pokazi izvorno kodo strani in prides do linka, ki je pod napisom prenos v prejsnjem postu.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Sem zdaj po nekaj časa pogruntu kako dela na Firefoxu. Na tisti strani klikneš z desno (to si že sam opisal), izbereš >Pokaži izvorno kodo strani< in v novem oknu pod točko 1. izbereš link. Hvala Popotnik.
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Pozdravljeni,

ne vem če je že bilo omenjeno, ampak sem imel zadnjič možnost stestirat to novo glasovno vodenje in sem opazil eno napakico in ta je: Ko sem zapuščal avtocesto mi je težila da moram zapeljat na uvoz namesto izvoz. Tolko z moje strani če sem pa kjer spregledal post z to napako pa se opravičujem.

Lp.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Če namesto izvoz reče uvoz je to že izjemen napredek.

Ko greš na avtocesto se na izvoz dejansko zlahka zapelje in so posledice lahko katastrofalne, ko greš iz avtoceste pa na uvoz dejansko lahko zapelješ samo rikverc pa še prihajajoči lahko tam vozijo največ 40 in bi bile posledice tega dokaj majhne.
 

Rado

Pripravnik
12. nov 2008
98
0
6
Maribor
Pozdravljeni!
Pravkar sem inštaliral "Matejo" na mojo 760-ko in sem zelo zadovoljen. V krožiščih je prvi, drugi,.. izvoz in dosti hitreje govori. Saj vem da ste to že vi povedali, ampak sem hotel samo povedati zakaj sem zadovoljen z njo. Napakice pa bomo postopoma reševali, kakor vse do sedaj .
Lep dan in hvala za info o Mateji.
 

Smer

Pripravnik
4. maj 2009
68
6
8
Kranj
Pozdravljeni
V Nüvi 265 deluje brezhibno, nisem pa testiral na terenu. Datoteko sem potegnil preko linka na 1. strani, brez problema.
 
Nazadnje urejeno:

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
Pri meni se Mateja super obnese. Sprva se jo je bilo treba malce privaditi, ker glede na osnovno govorno verzijo, precej hitreje čeblja.

Glas ima prijeten in ima tudi bolj smiselno izražene napotke.

Vsekakor, čista 5* za avtorico, kot tudi za avtorja, te, glasovne datoteke.
aplauz.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Dve stvari, ki sta mi danes padli v uho.

Ko začneše peljat iz dvorišča ti reče: " zapeljite na najbližjo cesto "
Ko se pelješ na izvoz za Hoče in prideš mimo odcepa za Ptuj, reče: " peljite naprej po cesti "
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Dve stvari, ki sta mi danes padli v uho.

Ko začneše peljat iz dvorišča ti reče: " zapeljite na najbližjo cesto "
Ko se pelješ na izvoz za Hoče in prideš mimo odcepa za Ptuj, reče: " peljite naprej po cesti "
No ja, tam okoli ni pa nič narobe, če to večkrat ponovi.
nahrung002.gif
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Pove pa kar na hitro, tako da ti sporočilo lahko mimogrede uide. Originalna toliko jeclja, da si po tem že pozoren.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Dela na 2405...1250...na 760 mislim da tud..baterija ne zdrzi tolk da bi preveru...

Zakaj je mateja zginla iz bloga?