Novo pri Telemachu II.

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Za katero področje govoriš? V MS sta dve oz največ tri na 2100 Mhz. Druge v Prekmurju pa več ali manj na 800 Mhz...Mogoče kakšna tudi na 1800...

Koroška.

Ampak na žalost je še vedno tudi postranska krama, ki deluje samo na 800 Mhz...

Želel sem povedat, da nadgradnje so...
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Jaz sem imel z njimi neko debato okrog ene bazne, na kateri LTE dela 2 Mbit... Nadgradnje bojda niso v načrtu, je pa LTE 800. Potem smo k sreči ujeli v vidni liniji še eno 1800 Mhz, nekih 8 km stran in z antenami priklopili modem tja, da dosega večino časa vsaj 20 Mbit.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Več prijateljev, večji bonus




Je pa ta akcija že bila med poletjem, ko sem izkoristil vse tri kode. Ko sem sedaj za to akcijo poslal nov zahtevek, pa sem namesto kod dobil tale odgovor:

Porabljeni so bili vsi kuponi. Vas Telemach
V pogojih akcije sicer ne piše, da ne smem sodelovati v novi akciji, če sem sodeloval v prvi enaki.
Morda lahko še kdo proba? Ali gre za sistemsko napako?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Očitno samo ti ne vidiš nadgradenj?!?

Nadgradnje so, ampak Svetidej Si.Info ni več tekoče updatan in zgleda, kot da jih ni...

Še jaz sem poslal nekaj pripomb tja, pa še zdaj ni sprememb...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nadgradnja/zamenjava na novo tehnologijo na obstoječih BP ni vlaganje v omrežje! Še danes niso pokrite vse sive lise, ki so jih bili dolžni pokriti s prejeto koncesijo izpred cca 10 let (mogoče malo manj).

Se opravičujem, ampak tukaj se lahko samo s kalbo pogovarjava, da veva o čem gre.
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
448
27
28
Sodišinci
Izvoli, če ti drugi nismo dobri...

Tudi pokrivanja nekaterih sivih lis, sem opazil pri A1...
Se mi zdi da zagovarjas A1. Kot sem ze zadnjic napisal tudi v mojih krajih ni videti da bi kaj dosti vlagali v nadgradnje baznih postaj. Vec ali manj so na 800 Mhz. Do nekaterih stolpov sploh ni mozno priti. Je vse grmovje zaraslo. Telekom in Telemach bistveno vec vlagata v omrezje. Pa tudi internet je bistveno hitrejsi kot pri A1.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Gasdo podna. Naredi si uslugo in pospravi t2 kartico v predal. Verjetno tistih 1000 enot ne boš pogrešal glede na to da še paket od hot al kaj že uporabljaš. Boš mirneje spal. Ni posta da nebi T2 not prvlekel.