Novo pri Telemachu II.

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.352
3.441
113
Pošta itaq rabi 3 dni.
Škoda da nisi šel v poslovalnico.
Pri meni je bilo 1dan od podpisa
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Zadevo sem oddal 1.9. na pošto...

2.9. je pošiljka še vedno smrdela na naši pošti, v ponedeljek 5.9. je pošiljka dobila status:
Pošiljka pripravljena za izročitev na pošti

Podpisal nisem nič, sem predplačnik... Teta v poslovalnici je rekla, da je obrazec za prenos zraven v paketu... Po SIM sem šel v poslovalnico...
 

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
Koliko se pa ponavadi pri Telemachu čaka na prenos številk?

Sem dal obrazce s prilogami priporočeno po pošti, pa že od ponedeljka na sledenju piše:

Pošiljka pripravljena za izročitev na pošti

Nič jasno... :confused:
Čaka se toliko časa, kot pri vseh operaterjih: en delovni dan. Seveda, ko operater prejemnik prejme popolno vlogo oz. zahtevo z vsemi zahtevanimi/potrebnimi podatki.
Kdor je čakal dlje, ima možnost poskrbeti, da operater ne bo več zamujal - globe ZEKom-1 so namreč konkretne (najmanj 50.000 €) - in poda prijavo na AKOS.

Roki za prenos številk
13. člen

(roki za prenos številk)

(1) Šteje se, da je zahteva za prenos številke, ki jo je operater prejemnik številke prejel na delovni dan od 8. do 16. ure, v petek pa do 13. ure, prejeta tega delovnega dne.

(2) Če operater prejemnik številke prejme zahtevo za prenos številke na delovni dan po 16. uri, v petek pa po 13. uri, se šteje, da je bila zahteva vložena prvi naslednji delovni dan in bo tako tudi obdelana.

(3) Operaterji mobilnih omrežij morajo kar najhitreje prenesti številko in jo aktivirati. V vsakem primeru mora biti številka aktivirana v enem delovnem dnevu, kakor je to predpisano v sedmem odstavku 131. člena zakona.

(4) Operaterji fiksnih omrežij morajo kar najhitreje prenesti številko in jo aktivirati. V vsakem primeru mora biti številka aktivirana v enem delovnem dnevu, kakor je to predpisano v sedmem odstavku 131. člena zakona oziroma najhitreje možno v kolikor gre za posebne primere opisane v četrtem odstavku 11. člena tega splošnega akta.

(5) Uporabniku naročniku oziroma uporabniku predplačniku je uporaba elektronskih komunikacijskih storitev onemogočena v času postopka prenosa številke, ki se mora izvesti v najkrajšem možnem času. Deaktiviranje številk se mora izvesti v času med 00. in 4. uro. Vsi operaterji morajo zagotoviti pravilno in popolno usmerjanje klicev na prenesene številke do 7. ure, razen v posebnih primerih, opisanih v četrtem odstavku tega člena.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
@all
kako se vam zdi 5G signal od Telemach, - proti drugim operaterjem - (odzivnost, signal, klicanje, internet) , se vam kaj aparati grejejo zadaj pri odprtih aplikacijah : youtube, cheti, igrce ?
Na Telekomu z 5G opažam tudi sama da ja, kot tudi ostali prjatli ki imajo aparate z 5G na isti način, z 4G je pa vse ok .
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
@all

1664282546852.jpeg


 
Nazadnje urejeno:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
20000 enot je akcija ki traja 1 mesec al več.. uradno v paketu je 15.000 enot bo po novem po starem 10.000..
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
No ja. Ne bo dražil, dokler ne bo dražil.
Treba spodbujat ekonomijo. Inflacija je kul, pravijo ekonomisti. Kam pa pridemo, če se vse ceni. :)
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.660
1.006
113
Plus vsako leto lahko "indeksirajo" brez, da bi ti pustili odstopiti brez penalov. Ne vem kako to pravno pije vodo.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mi zna kdo razložit kaj točno je "Paket Dodatna razširjena shema" pri Eon Light paketu? Nekak se ne znajdem ko gledam njihovo stran s paketi. Vidim, da so mi za to postavko na računu lepo dvignili ceno..

Račun avgust:
Screenshot_1.png


Račun september:
Screenshot_2.png


:sprasujemse: