Novo pri T2 III.

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.654
111
63
Pa tudi izklop nacionalnega roaminga bi lahko bila opcija, tam ko je dovolj lastnih baznih postaj. Je nacionalni roaming tam samo v nadlego...
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
898
67
28
34
https://moj.t-2.net/

Prijaviš se s facebook/gmail/appleid… ali pa ustvariš nov račun s poljubnim mailom. Potem, ko se uspešno logiraš, pa lahko povežeš s T-2 naročnino (z uporabo obstoječega uporabniškega imena in gesla).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.212
20
38
Da ne odpiram nove teme bom kr tu vprašu, glede da nimam T2 niti 1 mesec mi pošteno kodra živce zaradi signala :rolleyes:
Res da imam tel prek 3 leta str... ali ima telekom signal res tako slab signal ali je do telefona?
Namreč recimo če se peljem proti Lipoglavu ali v dolini proti Besnici mi vedno prekine klic! Recimo na Telemachu mi ga ni prekinjalo (nisem imel dobrega signala a ga ni prekinjalo) a sedaj pa vedno na T-2.
Ali ima Telemach boljši signal in ali bi menjava telefona mogoče rešila zadevo?
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.654
111
63
Da ne odpiram nove teme bom kr tu vprašu, glede da nimam T2 niti 1 mesec mi pošteno kodra živce zaradi signala :rolleyes:
Res da imam tel prek 3 leta str... ali ima telekom signal res tako slab signal ali je do telefona?
Namreč recimo če se peljem proti Lipoglavu ali v dolini proti Besnici mi vedno prekine klic! Recimo na Telemachu mi ga ni prekinjalo (nisem imel dobrega signala a ga ni prekinjalo) a sedaj pa vedno na T-2.
Ali ima Telemach boljši signal in ali bi menjava telefona mogoče rešila zadevo?

Menjava mobilnega operaterja nazaj na Telemach bi rešila zadevo...

Malo sem grd, ampak žalostno a resnično...
 
  • Wow
Reactions: Barbarian

Ador

Majstr
7. avg 2019
719
370
63
Da ne odpiram nove teme bom kr tu vprašu, glede da nimam T2 niti 1 mesec mi pošteno kodra živce zaradi signala :rolleyes:
Res da imam tel prek 3 leta str... ali ima telekom signal res tako slab signal ali je do telefona?
Namreč recimo če se peljem proti Lipoglavu ali v dolini proti Besnici mi vedno prekine klic! Recimo na Telemachu mi ga ni prekinjalo (nisem imel dobrega signala a ga ni prekinjalo) a sedaj pa vedno na T-2.
Ali ima Telemach boljši signal in ali bi menjava telefona mogoče rešila zadevo?
Dolina Besnice, Lipoglav tu je Telekom no go. V dolini Besnice je celo Telemach boljši. Precej pa zavisi tudi od telefona..... Kje konkretno imaš težave? To področje res poznam.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.212
20
38
Dolina Besnice, Lipoglav tu je Telekom no go. V dolini Besnice je celo Telemach boljši. Precej pa zavisi tudi od telefona..... Kje konkretno imaš težave? To področje res poznam.
Sej veš kje se zgubi signal, Podgrad - Besnica 500m (dva ovinka) gledam tudi telefone ki imajo boljši sprejem signala, kaj pa vem če bi to rešilo težavo :cool:
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
719
370
63
Sej veš kje se zgubi signal, Podgrad - Besnica 500m (dva ovinka) gledam tudi telefone ki imajo boljši sprejem signala, kaj pa vem če bi to rešilo težavo :cool:
Vem vem, ta hudi ovinek se imenuje "Knapovska draga" tam so obdelovali mlinske kamne katere so isklesavali v kamnolomu mlinskih kamnov pod starim gradom. Strmo kot sam vrag...... Samsung galaxyji tam kar dobro lovijo signal, operater je Telekom....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Barbarian

Ador

Majstr
7. avg 2019
719
370
63
O tem sem govoril.
 

Priponke

  • Screenshot_20231228_142513.jpg
    Screenshot_20231228_142513.jpg
    510,7 KB · Ogledi: 134
  • Všeč mi je
Reactions: Barbarian