Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Zetor pravi:
Ni mi razumljivo kaj naj vzemem win ali andoid...vse to je zame novo ker sem dosedaj bil na symbianu. Kupiti telefon vreden toliko denarja in drugi dan biti nezadovoljen je pa hudo. Naprimer tu so 3 tipi s4 za dva je treba dodati 300€ tretjega pa 1€.

Zoom ima z ostalima s4 enako samo S4 v imenu. Telefon ni tako zmogljiv, zato tudi toliko nižja cena. Poglej na gsmarena primerjavo med s4 in s4 zoompa boš videl o čem govorim. S4 active je po hardwaru zelo podoben navadnemu s4, le zaslon ni amoled ampak je lcd in kamera ima manj megapixlov.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik Zetor pravi:
Ni mi razumljivo kaj naj vzemem win ali andoid...vse to je zame novo ker sem dosedaj bil na symbianu. Kupiti telefon vreden toliko denarja in drugi dan biti nezadovoljen je pa hudo. Naprimer tu so 3 tipi s4 za dva je treba dodati 300€ tretjega pa 1€.

Povej kaj vse delaš na telefonu, katere aplikacije rabiš,...

S4 Zoom je pa po moje malo neuporaben oz. štorast s tisto veliko izboklino. A veliko fotografiraš? Tega vzemi samo, če res nujno rabiš dober fotoaparat na telefonu.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
S4 si vzem. Top telefon po full nižji ceni.

Zoom ne moreš dat v žep. Tist nosiš okol tko kot fotič.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
748
16
18
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
S4 active je do enega metra globine vodotesen.
Super, potem lahko tudi v banji surfam po internetu, koga pokličem in mu pošljem podvodne bubble pozdrave.
 

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
Danes so zagnali LTE omrežje v Ilirski Bistrici.
aplauz.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.762
5.711
113
Ko smo ravno pri LTE, zemljevid na mobitelovi strani mi kaže, da je pokritost tam, kjer mene zanima. Se da dobiti kje kako napravo LTE na posodo (mogoče na Mobitelu?), da vidim, če je temu res tako?
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Katero ceno mobitelov se gleda, če si nov Mobitelov uporabnik (du sedaj preko drugega).
 
Nazadnje urejeno:

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
1. okt 13 - Ukinitev storitve NeoWlan

Spoštovani!
Obveščamo vas, da bomo s 1. 11. 2013 iz ponudbe umaknili storitev NeoWlan, javni brezžični dostop do interneta. Do 31.12.2013 bo storitev na voljo le še uporabnikom z veljavnimi predplačniškimi vrednostnimi karticami NeoWlan. Dostop do interneta si lahko uporabniki zagotovite s sorodnimi storitvami mobilnega dostopa do interneta. In sicer imate na voljo bogato ponudbo cenovno ugodnih naročniških paketov za internetni dostop Instant internet, možnost uporabe interneta brez mesečne naročnine Predplačniški mobilni internet ter posebne pakete za uporabo dostopa do interneta prek mobilnih telefonov Mobilni internet, ki si jih vklopite kot dodatno storitev v okviru obstoječega naročniškega razmerja za storitve Mobitel.
Več informacij je na voljo na www.mobitel.si.

http://www.siol.net/pomoc_in_podpora/obvestila_o_delovanju_storitev/vsa_obvestila.aspx#-50576475
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Jaz bi na bon 250 eur definitivno vzel Lumio 925 (doplacilo 110 eur). Dober izgled, lahek, tanek, kakovostna izdelava, delno aluminij ohišje, ena najboljših kamer.

v primeru brez doplačila pa Lumio 920, best buy. (če je že ne bi imel).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.