Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Ko bi malo bolje pogledal zraven testa je ikonca za Wi-Fi..
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Po 90-ih dneh ne moreš klicat in pošiljat sms-ov. Do izteka 270-ega dne pa si dosegljiv tako po klicih kot po sms-ih. To mi je vse jasno.
Ni mi jasno, zakaj je bil nedosegljiv in številka ni obstajala po 90. dneh, od zadnje polnitve pred novim letom za 5 € ?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.426
414
83
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Sam da bo treba po koncu promocijskega obdobja doplačat 6€ samo za uporabo omrežja je mal malo tako tako..

premijska storitev, premijska cena,..
b

Da se ne bo končalo podobno kot pri video klicih. Ker začetek je že enak.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Pa ste bili zagotov na 4G?
Ker sem ravnokar testiral na Lumia 920 mi na 3G, vleče dol 12M, med tem pa istočasno na HTC One SV na 4G preko 33M?
Lokacija pred borzo na Bavarskem...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Pa ste bili zagotov na 4G?
Ker sem ravnokar testiral na Lumia 920 mi na 3G, vleče dol 12M, med tem pa istočasno na HTC One SV na 4G preko 33M?
Lokacija pred borzo na Bavarskem...

Ja... 4G je izginil, ko sem se peljal iz Sentvida proti Stanezicam... takrat je na MiFiju ugasnil 4G in se prikazal 3G ... Sej verjetno je v centru malo bolje... ker podoben download dobim jaz ze preko HSxPA
smile-1.gif
... edino upload je malo boljsi ...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ja saj ravno zato pravim, ker to mi je res čudno. HSPA na Lumi mi šopa do 14Mbit...HTC pa leti k strela na 4g seveda....modema pa žal nimam zato težko govorim, če se morda samo modem čudno obnaša al je pač še nepopolno skonfigurirana bazna na tisti tvoji testni lokaciji.,...
Če imam pa pravo informacijo pa naj bi 4G na Lumiah (820, 920) začel delovati konec meseca, saj mora priti popravek na telefon, bojda je trenutno LTE na njih SW zaklenjen s strani Nokie...Jest veš ti kaj več o tem?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ja saj ravno zato pravim, ker to mi je res čudno. HSPA na Lumi mi šopa do 14Mbit...HTC pa leti k strela na 4g seveda....modema pa žal nimam zato težko govorim, če se morda samo modem čudno obnaša al je pač še nepopolno skonfigurirana bazna na tisti tvoji testni lokaciji.,...
Če imam pa pravo informacijo pa naj bi 4G na Lumiah (820, 920) začel delovati konec meseca, saj mora priti popravek na telefon, bojda je trenutno LTE na njih SW zaklenjen s strani Nokie...Jest veš ti kaj več o tem?

GLede lokacije... je bilo pred Telekomom v Stegnah in potem parkrat na poti proti Medvodam ... In HSxPA sem jaz tudi dobil ze cez 20Mbit
smile-1.gif
...

IMG_5260-20121101-135229.jpg


Bomo videli, kako bo jutri v Kranju... tam gotovo ne bo take "guzve"
smile-1.gif
...


Glede Nokii in zaklenjenega LTE pa pojma nima... Itak mi je to cisto mimo,d a hardver je, ki je ptoem softversko blokiran
uf-1.gif
...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.