Novo pri Mobitelu VI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.401
711
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
...a sam EDGE pri tušu deluje tut odlično se da primerjat s umts-om res da je edge počasnejši od umts-a...
wink-1.gif

Hehehe... v enem stavku napises dve nasprotujoci si trditvi
smile-1.gif
... To, da je na drugih frekvencah in da je drugacna tehnologija zadaj, to uproabnika sploh ne briga kaj dosti...

In pred parimi leti je bil EDGE zadosti, ker drugega ni bilo
smile-1.gif
...
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:
Daj si prosim poglej zemljevid pokritosti s tušmobilovim signalom ..... KLIK. Skoraj ga več ni junaka, ki bi brezpogojno rabil nacionalni roaming pri mobitelu ....

Ta zemljevid ne more biti prav pretirano tocen. Moj telefon (GSM only, 900 & 1800 MHz) prikaze v Sk. Loki, manj kot pol km od avtobusne postaje, samo Mobitel in SI Vodafone (to bo najbrz Simobil ?). Kaj je potem v kaksni bolj zakotni luknji, si lahko mislim ...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.515
290
83
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
...a sam EDGE pri tušu deluje tut odlično se da primerjat s umts-om res da je edge počasnejši od umts-a...
wink-1.gif

Hehehe... v enem stavku napises dve nasprotujoci si trditvi
smile-1.gif
... To, da je na drugih frekvencah in da je drugacna tehnologija zadaj, to uproabnika sploh ne briga kaj dosti...

In pred parimi leti je bil EDGE zadosti, ker drugega ni bilo
smile-1.gif
...

Poglej iz kerega kraja sem in boš vidu da mam možnost uporabljat UMTS od tušmobila ..tko da ne klobasaj...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.401
711
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
In kaj ima to veze, ce si ti iz Postojne... A zdaj naj bi pa jaz hodil do Postojne, da lahko koristim UMTS???
hysterical-1.gif


In nate je bolj letelo to, da si v enem stavku napisal dve nasprotujoci si izjavi
grims-1.gif
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Kaj češ, kot mnogi tu gor sem se tudi jaz danes zbudil s prstom tam, kamor še sonce ne posije.
jezen.gif

Pošteno si me nasmejal s tem postom.
grin1.gif


Ravno zaradi takih nenadnih sprememb v paketih sem mnenja, da se ni pametno vezati na operaterja za več kot 12 mesecev.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.401
711
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ce se nisi opazil, se v te teme naceloma ne vtikam vec kaj dosti...Samo tukaj me je pa zbodla izjava Tusmobilovca, ki pravi, da trdi, daje EDGE v bistvu enako kot UMTS (cisto na grobo povedano)...

Moje mnenje je: Kdor potrebuje prenos podatkov, naj ne izbira Tusmobil in T-2...

P.S.: Ce se nisi opazil, si ti eden izmed tistih, ki v Mobitelovo temo tlaci Tusmobil
grims-1.gif
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
V bistvu sem jaz omenil pa se opravičujem (kuponček). Se mi je zdelo da mogoče komu prav pride. Ampak ta podražitev je pa...
 
Nazadnje uredil moderator:

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Mene načeloma ne moti podražitev, mi je že zdavnaj bilo jasno, da bo enega dne konec te lepe pravljice. Je pa skrajno nefer, da so pa s podražitvijo tudi vzeli. Realno gledano je sedaj đabest paket 31 eur (19 eur đabest + 12 eur - 1gb). Tako da je ta podražitev samo pesek v oči, realna slika je čisto nekaj drugega.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.559
10.149
113
kod Džej-Zija
Mislim, da je bilo takrat zadnjič, da sem verjel določenemu uporabniku, ki igra vlogo PRovca Mobitela.
jezen.gif
Vezan sicer nisem, me bojo pa vseeno lepo po žepu udarili. Očitno bo po mnogo letih treba začeti razmišljati tudi o alternativah.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Kaj se je spremenilo v džabest paketu? Na mobtelovi strani so še vedno iste informacije o paketu, kot od začetka uvedbe le tega.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
A pol zna bit da še koga nategnejo v tem mesecu...hohohoho.ta je pa dobra.Sam res.
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Kdaj je najbolj optimalno prekiniti razmerje? V začetku mesca ali koncu? Da ne plačam brezveze za neuporabljene storitve.. =)
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ob istem času sem spraševal, ko si mi odgovarjal, hehe.

Nič kaj lepe spremembe. Nikoli si nisem misli, da bojo manjšali količino storitev, ampak da bojo povišali ceno paketa. Očitno ne eno ne drugo ni dovolj in morajo oboje. ggg

1GB je včasih prišel prav (5 ur radia prek edge = 600MB podatkov), pa google maps, pa ostale posodobitve/maili, ko ni wlana blizu...Tak, da mi bo 100Mb zaj za ene 2, 3krat premalo. Komot, bi mi blo dovolj 500MB, če že morjo...

19 eur na mesec me nebi motlo, če bi še vedno blo 1Gb prenosa podatkov...

Bo treba še počakat, če pride iphone k nam in kam, pa se bom pol odločo kak dalje. SPLOH me ne mika it iz Mobitela zato bo tolko težje, če bo občutno dražji od stalih operaterjev.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.575
694
113
s 1.8.2010 za ~20% dražja tudi SMS in MMS sporočila

iz 0,08346 EUR na 0,10 EUR

Citat:
SMS in MMS

Od 1. 8. 2010 velja nova cena SMS-ov, in sicer 0,10 €/SMS za naslednje naročniške pakete: Družinski bonus, Enotni paket, Osnovni paket, Penzion plus paket, SOS plus paket, SOS paket, Podatkovni bonus, Mini, Osnovni, Opti, Super in Mega Povezani, Povezani 55, Itak Džabest, Internet start, Internet start Premium, Internet neomejeno in Internet neomejeno Premium. V ostalih naročniških paketih ostane cena za SMS-e nespremenjena. Nova cena SMS-ov velja tudi za sporočila poslana prek storitve Web poštar (ne glede na naročniški paket pošiljatelja sporočil).

Od 1. 8. 2010 velja nova cena MMS-ov, in sicer 0,10 €/MMS za naslednje naročniške pakete: Družinski bonus, Enotni paket, Osnovni paket, Penzion plus paket, SOS plus paket, SOS paket, Podatkovni bonus, Podatkovni paket, Mini, Osnovni, Opti, Super in Mega Povezani, Povezani 55, Itak Džabest, Internet start, Internet start Premium, Internet neomejeno in Internet neomejeno Premium. V ostalih naročniških paketih ostane cena za MMS nespremenjena.
http://www.mobitel.si/Info/novosti-v-ponudbi.aspx
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.