Novo pri Izimobilu

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Paket IZI SuperKUL je namenjen vsem, ki želite neomejeno komunicirati v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije in brezskrbno brskati po internetu.
+
3000 enot za klice v druga omrežja in znotraj EU in za sporočila SMS/MMS doma in znotraj EU ter 40 GB prenosa podatkov, od tega 5.750 MB brezplačno v EU (pred tem se morate registrirati)
Za vklop paketa IZI SuperKUL pošljite SMS s ključno besedo IZI SuperKUL na 4008.

11,90€

 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Ali pri Iziju deluje klicanje peko wi-fija (imamo zelo slab signal)? Ta paket IZI SuperKUL za 7,9€ zgleda zelo ok, je kakšna past ki je ne vidim?
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
66
5
8
Mogoče bo septembra kakšna sprememba paketov ...(če bo fiksna cena tega paketa vsaj 10€ grem k njim)
Prej je pisalo, da je "IZI SuperKUL" znizana cena do konca avgusta, zdaj so to obvestilo izbrisali,zato sem jim pisal na email....dobil sem odgovor

Pozdravljeni,
Trenutno traja akcija IZI SUPERKUL paketa do konca avgusta, torej do vključno 31.08.2021.
Kako bo naprej ne vemo še, saj se o tem odloča naš marketing.
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
66
5
8
Sem se prestavil iz Hot na Izi, dela kot mora, mogoče je za nekatere edini minus da nima avtomatskega polnjenja ali sem kje izpustil to možnost da ne najdem?