Novo pri bobu V.

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.147
472
83
In plačam več? :poreden:

Hit+ je itak bila njihova “napaka” in smo imeli od začetka 10 GB … in so uvedli pač “+”. Dobra poslovna praksa - manj stroškov, kot da se gredo bost z uporabniki in sodiščem.
Če se ti da prestavljati in ti je 10gb dovolj lahko greš na A1 miniMIO (20gb) za 3€ na mesec za 24 mesecev + 12€ priključnine.
1721942371104.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.821
3.759
113
EU gre na ceno paketa.
Domače pa po presoji operaterja.

Najboljše je Mio Pakete vzeti ki so za 20€ pa jih dobiš za 5€.
 

sondey

Pripravnik
15. mar 2010
111
9
18
A mi zna kdo pomagat kje bi lahko bil problem? Sumim sicer kitajski polizdelek oneplus nord 2, ki pa vseeno do sedaj ni delal problemov v roamingu. Telefon se je šele po kakih 3 urah (in parih resetih in izklopih) na hrvaškem dejansko povezal v omrežje, so pa razen HT vsa omrežja "prepovedana". 5G omrežij sicer ne pokaže tudi, če je 5G vklopljen.

Poglej priponko 89432
Imam tudi sam podobne tezave. V tujini (sprobano v IT in HR) telefon kar izgublja povezavo z omrezjem in ne mores ne klicat ne nic. Cez nekaj casa se signal cudezno pojavi nazaj. Pri prejsnjih operaterjih teh tezav ni bilo, telefon je pa tudi ze nekaj let isti.

Sem klical na helpdesk pa so rekli da naj si v tujini vklopim rocno izbiro omrezja. Wtf!? Zgleda da za tolk dnarja tolk muske al kva.

Kaj pa ce saltnem na A1, bo tam kaj bolje?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.462
6.181
113
Jaz z bobom nisem imel nobenega problema do letos, telefon pa isti že 3 leta. Letos pa jeba, odgovor od boba seveda naj resetiram telefon in ročno izberem omrežje. Sicer po kakšnem dnevu in neskončno poskusih je reč oživela, ampak še vedno sem vsaj enkrat na dan od boba dobil tisti pozdravni sms z obvestilom za bivanje v tuijini :bonk:
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
296
93
28
Gledam navodila za sklenitev narocniskega razmerja pri Bobu (https://www.bob.si/postani-bob-uporabnik/postani-bob-narocnik), pa ce prav vidim, traja to 3 dni, da je urejeno (in ves ta cas potem tudi cakas, da oni rocno vnesejo, da je tvoja telefonska stevilka prenesena k Bobu)? A nimajo moznosti elektronske sklenitve pogodbe ali pa kaksne moznosti, da se to uredi v bliznji poslovalnici od A1?
Ne gre v poslovalnici. DPD ti pripelje pogodbo. Bob paket lahko začneš uporabljat takoj po podpisu pogodbe, številka pa je prenesena tako kot si sam napisal.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.950
37
48
Torej to pomeni, da če kupiš kartico v ponedeljek (in takoj izpolniš vse podatke) in pride DPD v četrtek (če česa ne zajebejo, v tem so majstri...), imaš dejansko funkcionirano preneseno številko šele v petek v najboljšem primeru? o_O