Novo pri bobu V.

j4nm4n

Pripravnik
22. jan 2021
49
14
8
Sem na Hrvaškem in mi praktično ni lovilo mobilnih podatkov v apartmaju, zunaj itd.

Sem dal te nastavitve not, so malo drugačne od nastavitev na strani. Če komu prav pride:

APNinternet.bob.si
ID za prijavobob
geslointernet
MMS nastavitve
APNmms.bob.si
ID za prijavobob
geslomms
MMSCmmc
MMS Proxy80.95.224.46:9201
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Če kdo zeli na BOB in bi želel 30% popust pri naročnini celo leto, lahko uporabi to kodo: MN4B6Z ali M9NTG7
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Nova akcija boba: če pripelješ novega naročnika, imata oba 30% popusta na naročnino za 12 mesecev.

Moja koda, če kdo rabi: MMH5R6

 

tad3y

Pripravnik
23. nov 2007
198
14
18
Volte - preko klicnega centra so mi ga vklopili, za klice dela super, nagajajo pa SMS-i, ki jih noče vedno odposlati. Identično se dogaja na dveh številkah, oba telefona sta Poco F3. Na klicnem pravijo, da tel. še ni podprt. Ima kdo podobno izkušnjo?
In še glede 5G, v kolikor ni skoraj polnega signala, sploh ne dela data povezava. Enako je bilo v začetkih 4G. Pač izklopiš 5G in je ...
 

Stankec

Pripravnik
13. sep 2018
106
24
18
Slovenske Konjice
Volte - preko klicnega centra so mi ga vklopili, za klice dela super, nagajajo pa SMS-i, ki jih noče vedno odposlati. Identično se dogaja na dveh številkah, oba telefona sta Poco F3. Na klicnem pravijo, da tel. še ni podprt. Ima kdo podobno izkušnjo?
In še glede 5G, v kolikor ni skoraj polnega signala, sploh ne dela data povezava. Enako je bilo v začetkih 4G. Pač izklopiš 5G in je ...
Zdravo
Jaz uporabljam Xiaomi mi10T pro imam enaki problem z sms sporočili meni jih pošilja z zamikom, če imam aktivno drugo sim kartico in na njej vklopljen internet, če pa vklopim na prvi s katere pošiljam SMS sporočila internet pa pošlje v 3 sekundah imaš na enaki s katere pošiljaš SMS sporočila internet tudi prevzet na prvo in n na drugo sim kartico to je pri meni bil problem in imam vedno net vklopljen preko prve simke
Se opravičujem za napake v besedilu
LP