Novo pri bobu V.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ko menjaš, ti napiše, da se ti ob menjavi obstoječi popust in morebitne vklopljene opcije izključijo.

Pise, da se "lahko" izklopijo ... Sem pa tudi jaz dobil informacijo, da se ta popust ohrani pri menjavi iz drzni v legendarni bob ...

paketi_in_opcije___moj_bob.png
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Enable VoLTE and VoWifi on Xiaomi handsets
I have recently had trouble making outbound calls due to network congestion. I guess all the people working from home have overloaded my neighbourhood's cell tower. It was suggested by a friend that I check to see if VoLTE and VoWifi were enabled. Maybe I'm way out of touch, but I had no idea my Mix 2 (global) was capable of VoLTE or VoWifi. The options simply don't exist in settings. But they can be unlocked.

To unlock VoLTE: open your phone app and dial *#*#86583#*#*
To unlock VoWifi: open your phone app and dial *#*#869434#*#*

Now go into Settings > Sim Cards & Mobile Networks. You will see an option called "VoLTE enabled". Tap the switch to enable it. Scroll down further and you will see another option called "Make calls using Wi-Fi". Tap the switch to enable it. You can then choose whether the phone should prefer network or wifi right below.
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Enable VoLTE and VoWifi on Xiaomi handsets
I have recently had trouble making outbound calls due to network congestion. I guess all the people working from home have overloaded my neighbourhood's cell tower. It was suggested by a friend that I check to see if VoLTE and VoWifi were enabled. Maybe I'm way out of touch, but I had no idea my Mix 2 (global) was capable of VoLTE or VoWifi. The options simply don't exist in settings. But they can be unlocked.

To unlock VoLTE: open your phone app and dial *#*#86583#*#*
To unlock VoWifi: open your phone app and dial *#*#869434#*#*

Now go into Settings > Sim Cards & Mobile Networks. You will see an option called "VoLTE enabled". Tap the switch to enable it. Scroll down further and you will see another option called "Make calls using Wi-Fi". Tap the switch to enable it. You can then choose whether the phone should prefer network or wifi right below.
storitev mora biti aktivna tudi pri operaterju,.. vprašanje kako dela če telefon ni bil prirejen,..
Probaj in poročaj :)
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
navodila za vklop storitve VoLTE

pogoj za delovanje storitve VoLTE je, poleg uporabe VoLTE certificiranega telefonskega aparata in uporabe LTE/4G omrežja, tudi aktivacija VoLTE storitve.

ob lansiranju, bomo v roku 14 dni samodejno aktivirali vsem bob uporabnikom, ki imajo izpolnjene naslednje pogoje: imajo kartico SIM, ki podpira LTE, VoLTE certificiran telefon in da niso izrecno zahtevali izklopa storitve VoLTE. ob aktivaciji bodo uporabniki obveščeni prek SMS sporočila.

samodejne aktivacije se bodo nato občasno izvajale za vse naročnike, ki ustrezajo zgornjim pogojem. v kolikor želiš, lahko storitev aktiviraš tudi na zahtevo in sicer s klicem na 068 680 680 ali poslanim sporočilom na info@bob.si
itak še ni aktivirano :)
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.816
202
63
Slovenija
ampak ni mi jasna finta "VolTE certificiran telefoni" so pri samsungih od S20 dalje, jaz imam S9+, ki ga seveda podpira, pa sem izvisel, očitno....
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
ampak ni mi jasna finta "VolTE certificiran telefoni" so pri samsungih od S20 dalje, jaz imam S9+, ki ga seveda podpira, pa sem izvisel, očitno....
Očitno mora proizvajalec porihtat nastavitve,.. logično bi bilo da se bo baza VoLTE telefonov nadgrajevala,.. vprašanje pa ali bodo vsi,.. Za začetek nekaj je,.. P30 pro je notri:aplauz:
 

Stankec

Pripravnik
13. sep 2018
106
24
18
Slovenske Konjice
Zdravo

Se kdo opazil pri opcijo Volte, ko ima vklopljeno, da mu pošilja sporočila po par sekundah in ne takoj pri meni pošilja po pol minute en SMS, ko pa grem na 3g pa takoj pri Telekomu tega problema ni ??

Se kdo tak, ki je to opazil

Hvala za odgovore