Novo pri A1

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Pač hočeta ti povedat da ker manj plačuješ omrežje A1 verjetno ne boš imel čisto vseh storitev kot tisti ki plačujejo več :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: gasdopodna

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.606
94
48
Pač hočeta ti povedat da ker manj plačuješ omrežje A1 verjetno ne boš imel čisto vseh storitev kot tisti ki plačujejo več :D

To vemo vsi, ampak hotela sta me šolat, pa da naj se ohladim, to pa mi dvigne tlak... Nekak nimam rad samovšečnih ljudi, kot sta onadva... Impertinenca pač jbg...
 
Nazadnje urejeno:

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Dejansko je tako, da je BOB=A1 in A1=BOB.
Na BOB imaš popolnoma iste težave z omrežjem, kot uporabniki A1, čakaš kot blesav na podporo, odprava napak je v riti, ...

Žena naroči A1 fiksne storitve (itak preko BOBa dobi kodo za 1 leto brezplačen časovni zamik) in se zadeva ustavi pri e.podpisu. Klik v linku te vrže v https://prijava.a1.si/SSO/Registration/Choose. "Uporabniško ime in geslo za registracijo v Moj A1 sta napisana na pismu dobrodošlice, ki ste ga prejeli poleg pogodbe. Pri vpisu bodite pozorni na male in velike znake." Tega itak ni nikjer.
Klikneš registracija in ker uporabniškega imenani nikjer v "pismu", greš na uporabnik mobilnih storitev. Tam ti pove, da je številka že registrirana (je ja, na Bobu!) in nato šok, prijava deluje z uporabniškim imenom za Moj BOB :)
No, na A1 lepo deluje e-podpis pogodbe, medtem ko na Bobu tega ne moreš narediti. Se moraš lovti z DPDjevcem in kazati osebno, da lahko skleneš pogodbo. Dejansko A1 raztura jeb... v glavo.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.606
94
48
Jaz sem bil pri ponudniku A1 do maja 2017, pa ni bilo nekih težav z odzivnostjo in podporo...

Tudi jih nisem zapustil zaradi kakih nezadovoljstev...

Pri HoT-u smo isto hitro poštimali na podpori, kar blo treba...
 

Hribr

Zelenc'
5. nov 2020
7
0
1
Pozdravljeni,

A1 ima spet akcijo Pripeljite prijatelja, s katero si oba za 2 leti znižata naročnino za 30%. Če ima kdo namen menjat operaterja, je to sijajna priložnost!

https://www.a1.si/pripeljite-prijatelja

Lahko uporabite mojo kodo.

Koda: PPC9X85LE1

Kdor jo bo uporabil, naj mi samo napiše, da jo nato umaknem, ker predvidevam, da je vsaka unikatna.

Lp, Luka
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.468
113
En moj kolega je na bakru na Telekomu zaradi razdalje dosegal cela 2 mbit hitrosti, zato je šel na A1 domači net. Od začetka je zadeva delala še nekako solidno, zadnjega pol leta ali še nekoliko dlje pa zadeva dela večinoma od 2 do 4 Mbps DL. Popolnoma neuporabno. Kot kaže je lokalni oddajnik zabasan do konca, ker je po bazi SI Zemljevidi samo 80 Mbps LTE. Sicer sem jim pisal, če se da kaj urediti ali nadgraditi a nekako dvomim v uspeh, ker pol leta nazaj, ko smo prvič javili težavo nihče ni niti poklical nazaj, kaj šele, da bi kaj popravil.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
A1 Slovenija do 15.1.2021 brezplačno odklepa TV programe svojim IPTV naročnikom. Tako kot v sklopu prvega vala epidemije koronavirusa, tudi tokrat odklepajo razširjeno programsko shemo A1 TV L, ki vsebuje več kot 210 TV programov. Ti programi so zdaj brezplačno na voljo vsem z A1 televizijo.

A1-Slovenija-brezplacno-odklepa-TV-programe-do-15-januarja-2021-1024x538.jpg
A1 Slovenija brezplačno odklepa TV programe
Za podobno potezo kot A1 Slovenija se je v začetku meseca odločil tudi Telekom Slovenije, ki je sicer odprl le določen nabor TV programov in ne celotne programske sheme in le do konca meseca novembra 2020. Uporabniki A1 Slovenija pa bodo do sredine januarja 2021 lahko uživali v več kot 210 TV programih. Od tega je več kot 45 TV programov na voljo v HD ločljivosti.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
En moj kolega je na bakru na Telekomu zaradi razdalje dosegal cela 2 mbit hitrosti, zato je šel na A1 domači net. Od začetka je zadeva delala še nekako solidno, zadnjega pol leta ali še nekoliko dlje pa zadeva dela večinoma od 2 do 4 Mbps DL. Popolnoma neuporabno. Kot kaže je lokalni oddajnik zabasan do konca, ker je po bazi SI Zemljevidi samo 80 Mbps LTE. Sicer sem jim pisal, če se da kaj urediti ali nadgraditi a nekako dvomim v uspeh, ker pol leta nazaj, ko smo prvič javili težavo nihče ni niti poklical nazaj, kaj šele, da bi kaj popravil.
Kateri paket je vzel? Sedaj je novi paket Brezžični, kjer je hitrost boljša kot pri Domačem 1. Odgovorijo v 15dneh, odvisno od gužve:ok:
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.468
113
Poznam. Ni težava v paketu, ker je tudi domači net do 10 Mbit. Sedaj je že na novem, situacija je ista. Čakam na antene, da ga skušam spraviti na drugi oddajnik, če ni vezan na določenega. Očitno so krepko preobremenili kapacitete posameznih oddajnikov.