Nova Supra

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Glej, jasno je, da gre zgolj za marketing. Pod 50 k EUR se Toyoti teh športnih jajc očitno ne da delat, zato dela BMW, da si zniža stroške.

Če hočeš športno Toyoto, bo pa treba sto jurčkov na mizo dat, dobiš pa 477 konjićev:
https://www.lexus.si/car-models/rc-f/#rc-f-explore-colour

Če ti pa ni do športne Toyote in bi rad enostavno športen avto za pošten dnar je pa Supra še kako dober deal.

Lexus RC-F in Supra sta dva zelo različna avta, Lexus stavi jasno bolj na udobje in je sigurno boljši "Daily drive", Supra je pa boljši "Track day car", sem prepričan da na dirkališču sesuje tega še enkrat dražjega, težjega (+300 kg) a močnejšega Lexusa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Alan

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Glede na to kako grda je tanova supra so predelave zunanjosti več kot pričakovane :evil: Catch je pol samo v tem ali je po predelavi zadeva kaj lepša ali pač ne :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Že videno in me ne gane sploh. Glede na fenomenalno predhodnico, torej Supro četrte generacije, mi je to fail na več nivojih. Ampak ja, moje mnenje pač katero pa nedvomno ne gane nobenega pri Toyoti :aplauz:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Sploh ne dvomim, da je komu lepa, lepota je pač relativna in je "in the eye of the beholder". Meni pač ni niti malo že če jo opazujem kot X avto, če jo pa povežem s Supro 4th gen mi gre pa na bruhanje. In potem se spomnim, da sem pred leti sklenil, da če že ne bom kupil skyja bom imel definitivno novo supro. No, ko sem videl to novo skropucalo med bmwjem in toyoto sem vedel, da iz te moke ne bo kruha. Skyline torej, ko zadeva pride na vrsto prioritetno gledano.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Sicer res zelo vsecno pobarvan, ampak temu noben bavarc bliz ne pride, kar se izgleda tice. Prava zverinca, zame seveda, da ne bo kakih izbruhov.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.952
9.093
113
39
MB
Glede na to kako grda je tanova supra so predelave zunanjosti več kot pričakovane :evil: Catch je pol samo v tem ali je po predelavi zadeva kaj lepša ali pač ne :aplauz:

v živo je lažja za pogledat, kot po slikah.

kaj pa vem, zgleda kar zanimivo 350 + konjev za cca 50k, če pač ne registriraš pri nas :cool:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
V živo je res še nisem videl, videi in fotke so mi pa adijo pamet. In 350+hp je pri taki teži avta vedno zanimivo ampak jaz sem prej kritiziral zunanjost :)