Nova pravila garancije

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
To sem tudi naredil, pred nekaj dnevi je bilo 45 dni mimo, glede na to, kaj piše na njihovi spletni strani (nimam pravice odstopa od pogodbe če je stvar rabljena) pa pričakujem težave. Ampak kaj naj? Kosilnice mi v skoraj 2 mesecih očitno niso popravili, naj dajo pa novo... ne moram pa ostati brez, samo zato ker so nesposobni.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
..da nimaš pravice odstopa od pogodbe, je mišljeno za blago katero si uporabljal, kasneje si si premislil in bi rad denar nazaj.

Drugo pa je za blago, ki si ga poslal na servis zaradi nedelovanja. Poslat jim meil, s katerim zahtevaš zamenjavo blaga, oziroma vračilo denarja ( če je garancija ). Pri zamenjavi blaga začne garancija tečt znova. Če kilavijo se z dokazili obrni na inšpekcijo.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Sem poslal priporočeno po pošti. Jaz bi najraje imel kosilnico, ker sem sicer bil z njo zadovoljen, vračilo denarja je tukaj pri meni na zadnjem mestu, za novo enako kosilnico ali popravilom
 
  • Všeč mi je
Reactions: Grestr

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Aha, še to... nikjer nisem zasledil ali obstaja kaki rok ali sploh obveza, da ti na tak dopis morajo odgovoriti in če ja, koliko dni?
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
To sem tudi naredil, pred nekaj dnevi je bilo 45 dni mimo, glede na to, kaj piše na njihovi spletni strani (nimam pravice odstopa od pogodbe če je stvar rabljena) pa pričakujem težave. Ampak kaj naj? Kosilnice mi v skoraj 2 mesecih očitno niso popravili, naj dajo pa novo... ne moram pa ostati brez, samo zato ker so nesposobni.
Si kupil novo ali rabljeno?