Nova Hayabusa!

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Prijetna je tukaj relativen pojem...lahko bi rekli "zanimiva"...se je pa vsekakor ne bi branil...
cool-1.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
mislm sej vem da je to kr velik motor! Sam verjetno bo zmagovalna kombinacija za visoke hitrosti in prehitevanja! Torej mislim da bo odlično držala smer pri visoki hitrosti in da bo mirna ciklistika! Nekako tako kot Mercedes med avti :D
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
To vsekakor, te velike krave zelo dobro držijo smer in tudi protivetrna zaščita je odlična.
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Men pa ni jasno, kateri pravi moto lover sploh kupi tovrstne motorje????

samo da reče, da gre 330
crazy1.gif


to je krava v pravem pomenu?

tko k, da bi si kupu en ameriški družinski vagn, ki imam miljardo konjev, bočnega oprijema nič (tko k njihovi policijski avti vsi grejo pošrek k 100 mater - a ste kdaj pomislil, da ne zato, ker je ful močan), gre 2 milijardi na uro in ima ful hudo amortizacijo, da dobiš morsko bolezen, že ko se voziš, ko pa zabremzaš pa se ljulja še miljardo minut....
ZA
cry12bpy.gif


ena reklama za motorje, k mi ji miljardo huda... "FUN IS NOT A STRAIT LINE"
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
kaj pa vem, enim je všeč pospeševanje, drugim zalaganje...



ampak, si me pa že skoraj prepričal, da te krave niso to to, tako, da sem 99%, da kaj takega ne bom kupoval, prej kaj R1, CBR...tudi Suza mi je blazno super...bo pokazal čas kako bo...
 
Nazadnje urejeno:

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
men je všeč zato ker je po izgledu neki drugačnga, nekako napihjena. .. to kar se vizualnosti tiče.
glede voznih lastnosti pa nevem... nisem je še vozil tako da..... mam pa rajš da se motor v ovinku drži
lp x5x
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
kaj pa vem, enim je všeč pospeševanje, drugim zalaganje...

to čisto sprejemam.....

samo to je najožji segment moto "loverjev".... nekako so mi (mi niso) najmanj pri srcu (pa če pogledaš, so blizu takim motorjem, ki so mi najbližje
srce-1.gif
)
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
blizu in čisto drugačni....moram enkrat res probat enega jurja merjasca zapelat....
cool-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
prodam in kupujem novo....

Kaj novo? R1?
btw: Busa je grda. Stara je bila zelo grda, nova je le za malenkost manj grda. Leta 2007 bi lahko malo bolj gledali na obliko. Aja, nova ima 1340 ccm.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Hudo. Meni je bolj všeč CBR, R1 mi nekako ne potegne, ne vem zakaj.