Nosilec za TRX

bla11111

Pripravnik
18. apr 2012
117
-2
18
Na strop bi si rad montiral nosilec za TRX trakove.

imam 100kg
Zivim v bloku




Zanima me ali bi bil tak nosilec ok za mojo tezo



tako zgleda orginal nosilec, ki je sorazmerno drag.
IMG_9670.jpeg
Zanima me se kaksne vijake in vlozke moram kupit, da bodo zdrzali mojo tezo in, da ne bojo predlogi, da ne vrzem parketa zgornjemu sosedu ven.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.328
5.610
113
Ajprej moreš vedet kaki material je strop potem pa boš vedel kako sidrar.
Je monta strop? lesen strop? Betonska plata?

Edina opcija kamor boš pritrdil varno bo betonska plošča. Lahko sidraš z sidri ali lepiš. Če pravilno zvrtaš lukno bo ovoje držalo.
 

bla11111

Pripravnik
18. apr 2012
117
-2
18
Hm, les sigurno ni, verjetno beton (Ljubljana-Fuzine, ce to kaj pomaga), kaj je monta strop?

Kako pa se pravilno zvrta luknjo? Do sedaj sem vrtal samo luknje za slike ali police.

s cim bi lahko zalepil tako stvar?

se opravicujem za neumna vprasanja, res nimam pojma o teh stvareh.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.328
5.610
113
Mogoče ne boš zadovoljen z odg. V tem primeru s takimi vprašanji prepusti delo nekomu drugemu. Če sprašuješ kako pravilno zvrtat lukno niti primerne opreme nimaš.
lepiš z namenskim lepilom za sidranje.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
Imam 2x vijak. In eno celo tubo lepila za sidranje :)
Se da to lepilo dobiti v manjših količinah - klasičen 2 komponenten lim?
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
717
74
28
Hm, les sigurno ni, verjetno beton (Ljubljana-Fuzine, ce to kaj pomaga), kaj je monta strop?

Kako pa se pravilno zvrta luknjo? Do sedaj sem vrtal samo luknje za slike ali police.

s cim bi lahko zalepil tako stvar?

se opravicujem za neumna vprasanja, res nimam pojma o teh stvareh.
Ola, govorim za bele bloke(preglov, rusjanov) vse stene (razen predelnih ki so knauf- potrkas pa vidis) so nosilne, zavrtaj luknje poci notri https://www.merkur.si/sidranje-sika-sika-anchorfix-2-300ml-normal/ pa ustrezne vlozke in privijaci nosilec, ne odtrgas ni sans…
Pa veselo telovadbo…