NOKIA E66 - trajanje baterije

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.028
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik skico pravi:
3 dni? a ni to full mal? nokia n70 zdrži tko 4-5 dni pa mi je že to malo..

a res nikomur ne zdrži dlje?

lp

grin1.gif
Potem bi ti E66 zdržala približni enako, če praviš da ti tolko zdrži. Meni ni nikol.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik skico pravi:
3 dni? a ni to full mal? nokia n70 zdrži tko 4-5 dni pa mi je že to malo..

a res nikomur ne zdrži dlje?

lp

Mercedes CL naredi s enim rezervarom 300 km ? Ni to ful malo ? Clio naredi 700 km s enim rezervarom pa je še to malo.

Res noben CL ne naredi več km ?

Torej CLio jači nego CL

zmaga.gif
 

skico

Pripravnik
13. nov 2008
45
0
6
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
Citat:
Uporabnik skico pravi:
3 dni? a ni to full mal? nokia n70 zdrži tko 4-5 dni pa mi je že to malo..

a res nikomur ne zdrži dlje?

lp

Mercedes CL naredi s enim rezervarom 300 km ? Ni to ful malo ? Clio naredi 700 km s enim rezervarom pa je še to malo.

Res noben CL ne naredi več km ?

Torej CLio jači nego CL

zmaga.gif

heh, ne me narobe zastopit.. Ampak tko iz firbca me zanima koliko realno zdrzi baterija ob zmerni uporabi mobilnika. Kajti sam imam namen v januarju kupit E66 pa se že malo zanimam..

Je pa res to, da mobitel uporabljam "malo", mogoče 10-15 min dnevno (samo klici). Zato mi pa zdrži baterija 4-5 dni (n70). Upam da bo pri E66 isto ali pa celo bolje. Ker nočem spet nazaj na polnjenje mobitela na 2 dni!

lp
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
3 dni je po mojih izkusnjah utopija....jaz sem ga zacel polnit vsak dan...2 dni pa komaj zdrzi...ce ga mislis resno uporabljat potem kupi raje e71
 

skico

Pripravnik
13. nov 2008
45
0
6
nevem no.. ampak čist tko. Meni telefon, ki je kot prvo drag in kot drugo business usmerjen ni glih priročen če ga morem polnit na dva dni.. Sux to.. Prav čudim se, da v zdajšnem času ne morjo poštimat te baterije do mere da bi telefon zdržal vsaj 7 dni..

Ok no.. 7 je že luksus, ampak 4-5 bi blo pa kar OK..


lp
 

ant

Pripravnik
A je kdo naložil najnovejši firmware in ali je opazna kakšna razlika? V temi o N85 sem videl, da naj bi se izboljšala kvaliteta fotografij in tudi avtonomija baterije.

Ali morda kdo ve ali je z najnovejšem firwareom še vedno možno podpisovanje aplikacij? Če NE, ali že podpisane oz. skrekane aplikacije potem še vedno delujejo?

Hvala
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
evo naredil sem naslednje...

moc wifi sem omejil na 4mW, instaliral stari garmin ter izklapljam sprejemnik in prisel na porabo ponoci 0,04 w...se pravi 0.03 nize, kar je ze spodobno in bi telefon zdrzal v pripravljenosti 92 ur.
kje pa imaš to nastavitev za wifi?