Nokia E6

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Ekran je super oster, lahko bi bil malenkost večji.

Skrbi me hitrost, zadeva izgleda podhranjeno
frown-1.gif


Počakajmo kako bo v praksi.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Kaj pa vem, če je stvar res zoptimizirana kot se spodobi bi znalo biti dovolj. Na moje nedavne symbian izkušnje nimam kaj dobrega za povedat, zato res upam da imaš prav
smile-1.gif


Poleg ekrana, je super tudi kamera in baterija!
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Meni se zdi tole zelo dober naslednik e72, z eno zamero: kamera je 8mpix brez autofokusa
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Meni se zdi tole zelo dober naslednik e72, z eno zamero: kamera je 8mpix brez autofokusa

Ima pa neskončni fokus (od 50 cm dalje). Kar je za večino uporabnikov bolje, za snemanje videa pa neskončno bolje.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
tole je pa naredilo skomine po eni in edini E71, katero sem gonil skoraj tri leta, preden je odšla v več kot zaslužen pokoj ...

in ima vse tisto, kar si želim od telefona, kar se upravljanja tiče - touchscreen in qwerty tipkovnico, brez odpiranj, slidanj ...

samo upam, da bo Anna delala kot mora in da bo ponudila vse tisto, kar si želim še od softwarea ...
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Ja se strinjam od Anne bo odvisen uspeh tega aparata.. Je pa nekaj zanimivo.. Notri dajo top ekran, super kamero, potem pa 680mhz proc.. Sem skoraj prepričan da bo med preklapljanjem posnetih 720p filmčkov / med surfanjem / igre? aparat zelo utrujen. Upam da se motim..

Ekran je res oster, gostota pik je enaka kot na iPhone 4!
 
Nazadnje urejeno:

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik milos621 pravi:
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Meni se zdi tole zelo dober naslednik e72, z eno zamero: kamera je 8mpix brez autofokusa

Ima pa neskončni fokus (od 50 cm dalje). Kar je za večino uporabnikov bolje, za snemanje videa pa neskončno bolje.

za video ja, nemoreš pa recimo slikat kakšnega napisa, ali dokumenta.
 

Artist

Pripravnik
20. feb 2011
133
0
16
MB
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Citat:
Uporabnik milos621 pravi:
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Meni se zdi tole zelo dober naslednik e72, z eno zamero: kamera je 8mpix brez autofokusa

Ima pa neskončni fokus (od 50 cm dalje). Kar je za večino uporabnikov bolje, za snemanje videa pa neskončno bolje.

za video ja, nemoreš pa recimo slikat kakšnega napisa, ali dokumenta.

Ja, koliko ljudi pa rabi telefon za slikanje dokumentov. Jaz se poklicno ukvarjam z dokumenti, pa še mi na pamet ni prišlo, da bi dokumente slikal z mobitelom. Če že kaj moram posneti, zato imam profesionalna orodja, to pa mobitel ne more biti. Niti N8 ne. To vse skupaj je iskanje dlake v jajcu... in nič drugega.

nahrung002.gif
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Slikanje dokumentov oz. vsebine lahko pride prav v določenih situacijah. Zgodilo se mi je že, da sem pri izpolnjevanju neke vloge rabil podatke iz enega dokumenta. Dokument sem prehodno slikal, da ga nisem rabil vlačiti s sabo. Ena od možnih situacij, kjer ti lahko pride prav slikanje vsebine, je npr., da si v tujini, kjer ne poznaš lokalnega jezika, želiš pa si prevesti neko vsebino. V videu imaš demonstracijo prevoda vsebine s kitajskega menija z aplikacijo MIR Translator za Nokio N900.

 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Po moje stavijo na kombinacijo slikanja dokumentov ''od daleč'' in 8 megapixlov, ki bodo lahko tudi iz razdalje razbrali tekst.

Jaz sem sicer na svoji E72 že večkrat uporabil skeniranje, sem recimo časopisni članek slikal in doma v miru prebral celo besedilo.

Čeprav bo brez autofokusa to bolj težko uporabno za skeniranje recimo vizitke ali črtne kode, razen če bo uporabnik vedno pazil, da v sliki (torej meter krat meter) ne bo ničesar drugega kar bi lahko telefon prebral.

Sicer pa mene tudi čudi procesor, enak kot v E72, torej počasnejše delovanje nekaterih funkcij. Razen če bo tale Anna res neka iber sfrizirana verzija. Navsezadnje lahko na 600 mhz PC-ju poganjaš marsikaj na dosti večji resoluciji kot je en telefon.